e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Strona jest świetna, stanowi ewenement wśród portali dla rodziców."

    Emilia - mama 2-letniej Ani, Warszawa

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Współpraca

Praktyki, staże i inne formy współpracy

Portal Egodziecka.pl jest otwarty na współpracę z osobami chcącymi pisać teksty i przygotowywać inne materiały poświęcone emocjom, rozwojowi i wychowaniu dzieci. Jeśli chcieliby Państwo spróbować swoich sił, prosimy o kontakt mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Oferta e-praktyk w portalu Egodziecka.pl

Chcesz współtworzyć portal tematyczny dla rodziców? Chcesz zgłębić tematykę związaną z emocjami, rozwojem i wychowaniem dzieci? Chcesz poznać portal „od kuchni"?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałaś/eś TAK, a do tego:
- w Internecie czujesz się jak ryba w wodzie
- nie traktujesz rozwoju dzieci jako czegoś zbędnego i niegodnego uwagi, a wprost przeciwnie
- Twoja umiejętność pisania nie sprowadza się do sporządzenia listy zakupów
- wolisz podczas praktyk i stażu sumiennie pracować, a nie parzyć herbatę
to jest szansa, że właśnie Ciebie szukamy.

Studentki i studentów ostatnich lat studiów psychologii, pedagogiki i kierunków pokrewnych zapraszamy do odbycia bezpłatnych praktyk i stażu w naszym portalu.

Szukamy osób dynamicznych, entuzjastycznych, zainteresowanych tematyką portalu, swobodnie władających językiem pisanym i zaprzyjaźnionych z Internetem.

Oferujemy:
- możliwość odbycia praktyk wymaganych przez uczelnię
- szansę na zdobycie doświadczenia w pracy w mediach elektronicznych
- dużo ciekawych zadań do wykonania
- sympatyczną atmosferę
- szansę na stałą współpracę po zakończeniu stażu/praktyk

Chętnych prosimy o kontakt mailowy. Oczekujemy, że zrobisz coś, co przekona nas do tego, żeby to właśnie Ciebie zaprosić na praktyki.
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Współpraca z gabinetami i pracowniami psychologicznymi

Zapraszamy do współpracy gabinety, pracownie psychologiczne a także indywidualnych terapeutów i psychologów. Zakres współpracy zależy od każdorazowych ustaleń, dlatego też zapraszamy do kontaktu z redakcją: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.