e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Strona jest świetna, stanowi ewenement wśród portali dla rodziców."

    Emilia - mama 2-letniej Ani, Warszawa

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Regulamin Serwisu

Wydawcą serwisu internetowego Egodziecka.pl www.egodziecka.pl (zwanego dalej „Serwis") jest firma Qlturka.pl („Firma"), z siedzibą w Warszawie (02-954), ul. Królowej Marysieńki 19/34.

Korzystanie z Serwisu i odwiedzanie poszczególnych stron jest jednoznaczne z zaakceptowaniem warunków opisanych w dokumencie "Regulamin z Serwisu":

1.    Korzystanie z Serwisu jest bezpłatne.

2.    Wszelkie prawa do Serwisu i wszystkich jego elementów są zastrzeżone, chyba że wyraźnie zaznaczono inny stan rzeczy.

3.    Użytkownik może korzystać z utworów i innych elementów zawartych w Serwisie jedynie w ramach przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami) oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 roku o ochronie baz danych (Dz. U. Nr 128, poz. 1402). Zabronione jest kopiowanie, modyfikacja i dalsze rozpowszechnianie materiałów zawartych w Serwisie bez pisemnej zgody Firmy.

4.    Firma dokłada wszelkich starań, by dane i informacje publikowane w Serwisie były aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, nie ponosi jednak odpowiedzialności za aktualność, dokładność i kompletność publikowanych materiałów. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany informacji zawartych w Serwisie w dowolnej chwili, bez obowiązku informowania o tym użytkowników.

5.    Firma nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z użytkowania i wykorzystania informacji publikowanych w Serwisie. Odpowiedzialność ta spoczywa na użytkowniku Serwisu.

6.    Firma nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane na stronach podmiotów połączonych z Serwisem linkami, dokładamy jednak wszelkich starań, by były to treści najwyższej jakości i tworzone z poszanowaniem zasad.

7.    Firma nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane przez użytkowników w formie komentarzy pod artykułami, dokładamy jednak wszelkich starań, by nie zawierały one treści niezgodnych z prawem i ogólnie przyjętymi zasadami. Firma zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy.

8.    Firma nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z użytkowania produktów i usług reklamowanych w Serwisie.

9.    Niektóre czynności wykonywane na stronie wymagają rejestracji, co wiąże się z podaniem danych osobowych i teleadresowych (więcej informacji w dziale „Polityka prywatności").

10.    W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.