e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Archiwum Wydarzeń

Reklama
newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

 • "Egodziecka.pl bywa dla mnie źródłem inspiracji do pracy, a także przypomina mi niejednokrotnie o ważnych kwestiach."

  Agata - mama 10-letniego Tymona, Gliwice

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

WROCŁAW - Szkolenie ADHD

dodano: 07-11-2013

Zapraszamy na innowacyjne szkolenie organizowane przez ADHD i zaburzenia opozycyjno-buntownicze - jak zaplanować i przeprowadzić kompleksową terapię?

Czas i miejsce: 06-08 grudnia 2013 r. Wrocław
 • Wykłady oraz warsztaty 
 • możliwość pracy na własnym sprzęcie*
 • Materiały szkoleniowe oraz dostęp do dodatkowej wiedzy **
Liczba godzin: 22 godziny zegarowe
 
Bezpłatne konsultacje po szkoleniu. Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu. 
 
Zdobyte umiejętności:
 
 • potrafi dostrzec czynniki ryzyka ADHD i wskazać konkretne komponenty zachowań typowych dla ADHD u dzieci i dorosłych
 • zna podstawowe mechanizmy działania środków farmakologicznych stosowanych w leczeniu ADHD
 • potrafi wdrożyć i połączyć oddziaływania terapeutyczne w domu i szkole z pracą Biofeedback’iem stosując zintegrowane strategie postępowania wobec osób zaburzonych
 • potrafi przeprowadzić spotkanie z rodzicami dziecka z ADHD wykorzystując specjalistyczne testy oraz opracować kontrakt dotyczący wspólnej pracy z dzieckiem
 • potrafi zinterpretować wyniki badania QEEG w kontekście objawów występujących u osób z zaburzeniami ADHD
 • potrafi zaplanować i przeprowadzić rozszerzony trening Biofeedback wykorzystując do tego celu badanie QEEG oraz techniczne możliwości sprzętowe
Światowej klasy wykładowcy
 • dr n. med. Marcin Kopka spec. neurolog
 • mgr Dariusz Tuchowski psycholog, terapeuta EEG Biofeedback
 • mgr Rafał Szewczyk psycholog, terapeuta EEG Biofeedback
 
Zgłoszenie udziału:
 • poprzez stronę internetową
 • przesyłając drogą mailową formularz zgłoszeniowy
 
Szczegółowe informacje:
 
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
 
Regulamin szkolenia
 
* dotyczy aparatury do treningu Biofeedback firmy Thought Technology. Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejszy kontakt
 
** wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają login i hasło dostępu do dodatkowych informacji zamieszczanych na stronie www.neurostimulus.pl

 
Opublikowane w: Archiwum Wydarzeń
Słowa kluczowe:

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

 • Podczas wakacyjnych WARSZTATÓW TWÓRCZEGO RECYKLINGU „ZRÓB SOBIE..." graficzka i projektantka Syd Breslauer oraz autorka książek dla dzieci Olga Zazie Gromek pokazują najmłodszym, jak niewiele potrzeba, aby zwykła rzecz codziennego użytku stała się nową zabawką lub ozdobą, a także uczą je kreatywnego podejścia do przedmiotów obecnych w ich najbliższym otoczeniu. Zabierajcie dzieci sprzed telewizorów i komputerów i dajcie poszaleć ich wyobraźni!
 • Od najbliższej soboty Patio Portu Łódź po raz kolejny zmieni swoją wakacyjną aranżację i tym razem przeniesie nas w klimat sportowych wodnych atrakcji. Każdy, kto odwiedzi Centrum w okresie od 1 do 14 sierpnia będzie miał okazję popływać w basenie w dmuchanej kuli i na rowerku wodnym oraz wziąć udział w niecodziennych zawodach - „Regatach o Puchar Portu Łódź".
 • Nie masz planów na wakacje? Chcesz rozwinąć się artystycznie i wziąć udział w przygotowaniu własnego widowiska? Teatr Figur Kraków, Teatr KTO i Klub 303 zapraszają do udziału w projekcie „Ani słowa" realizowanym w ramach akcji „Lato w teatrze".

Warto przeczytać - Qlturka.pl

 • Zespół PLOOM - nazwa niepozorna, kojarzy się z czymś niewielkim... może z kropką? Po przesłuchaniu piosenek skojarzenia związane z nazwą ulegają radykalnej zmianie. Muzyka zespołu PLOOM wypełnia pozytywną energią. Doskonała harmonia przepływająca pomiędzy lekkimi głosami dzieci bawiących się dźwiękami oraz piękną melodią instrumentów, należących do doświadczonych, polskich muzyków sprawia, że uśmiech nie znika z twarzy. Bez najmniejszych wątpliwości można nazwać zespół PLOOM „ambitną muzyką dla dzieci", śpiewaną także przez dzieci. Owszem, PLOOM jest kropką... nad „i" polskiej muzyki dziecięcej.
 • To jest historia o spotkaniu, o dojrzewaniu, o uczeniu się, jak rządzić swym królestwem. Bo każdy z nas, już jako dziecko, otrzymuje wielkie bogactwo w postaci własnego królestwa, czyli swojego życia - mówią Roksana Jędrzejewska-Wróbel i Jona Jung w rozmowie z Agnieszką Sikorską-Celejewską.
 • Zbliża się rok szkolny, a wraz nim coroczne dylematy rodziców: jaką dziecku kupić wyprawkę? Czy kierować się tylko ceną, czy zwracać uwagę na jakość? Sytuacja komplikuje się bardziej, gdy dołącza tutaj głos dziecka, które ma przecież swoje upodobania i przy wyborze przyborów szkolnych kieruje się zupełnie innymi kryteriami. Na rynku wybór jest ogromny... Ale jeśli ktoś chce postawić na jakość, bezpieczeństwo i modne wzornictwo, proponuję produkty firmy z tradycjami - istniejącej od 125 lat spółki St. Majewski.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.