e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Archiwum Wydarzeń

newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

 • "Strona jest świetna, stanowi ewenement wśród portali dla rodziców."

  Emilia - mama 2-letniej Ani, Warszawa

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

WROCŁAW - Szkolenie ADHD

dodano: 07-11-2013

Zapraszamy na innowacyjne szkolenie organizowane przez ADHD i zaburzenia opozycyjno-buntownicze - jak zaplanować i przeprowadzić kompleksową terapię?

Czas i miejsce: 06-08 grudnia 2013 r. Wrocław
 • Wykłady oraz warsztaty 
 • możliwość pracy na własnym sprzęcie*
 • Materiały szkoleniowe oraz dostęp do dodatkowej wiedzy **
Liczba godzin: 22 godziny zegarowe
 
Bezpłatne konsultacje po szkoleniu. Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu. 
 
Zdobyte umiejętności:
 
 • potrafi dostrzec czynniki ryzyka ADHD i wskazać konkretne komponenty zachowań typowych dla ADHD u dzieci i dorosłych
 • zna podstawowe mechanizmy działania środków farmakologicznych stosowanych w leczeniu ADHD
 • potrafi wdrożyć i połączyć oddziaływania terapeutyczne w domu i szkole z pracą Biofeedback’iem stosując zintegrowane strategie postępowania wobec osób zaburzonych
 • potrafi przeprowadzić spotkanie z rodzicami dziecka z ADHD wykorzystując specjalistyczne testy oraz opracować kontrakt dotyczący wspólnej pracy z dzieckiem
 • potrafi zinterpretować wyniki badania QEEG w kontekście objawów występujących u osób z zaburzeniami ADHD
 • potrafi zaplanować i przeprowadzić rozszerzony trening Biofeedback wykorzystując do tego celu badanie QEEG oraz techniczne możliwości sprzętowe
Światowej klasy wykładowcy
 • dr n. med. Marcin Kopka spec. neurolog
 • mgr Dariusz Tuchowski psycholog, terapeuta EEG Biofeedback
 • mgr Rafał Szewczyk psycholog, terapeuta EEG Biofeedback
 
Zgłoszenie udziału:
 • poprzez stronę internetową
 • przesyłając drogą mailową formularz zgłoszeniowy
 
Szczegółowe informacje:
 
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
 
Regulamin szkolenia
 
* dotyczy aparatury do treningu Biofeedback firmy Thought Technology. Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejszy kontakt
 
** wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają login i hasło dostępu do dodatkowych informacji zamieszczanych na stronie www.neurostimulus.pl

 
Opublikowane w: Archiwum Wydarzeń
Słowa kluczowe:

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

 • Już w piątek, 5 września Dolnośląskie Centrum Filmowe zaprasza na premierowy pokaz "Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy?" - nowego filmu Michela Gondry'ego, w którym rozmawia on z Noamem Chomskym - jednym z największych myślicieli XX i XXI wieku.
 • Odwiedzający Familijne Targowisko w niedzielę 7 września będą wziąć udział w darmowych warsztatach i zajęciach dla dorosłych, dzieci i dla całych rodzin; poznać ofertę regionalnych firm; wygrać nagrody w konkursach, a przede wszystkim doskonale się bawić całymi rodzinami.
 • Od 1 września 2014 ruszają zapisy na 4 programy edukacyjne proponowane dzieciom w wieku 6-12 lat. Są to Akademia Malucha, Akademia Juniora oraz dwa nowe cykle: Akademia Gryfa i Akademia Młodego Archeologa. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami.

Warto przeczytać - Qlturka.pl

 • Na półkach księgarskich coraz częściej znaleźć można ciekawe, mądre i pięknie zilustrowane książki dla dzieci w każdym wieku - dla tych, którym się czyta, i tych, które już doskonale opanowały niełatwą, a jakże przyjemną sztukę czytania. Do tej pory brakowało jednak propozycji dla starszych przedszkolaków i najmłodszych uczniów, stawiających pierwsze kroki w samodzielnej lekturze. Zbyt proste teksty wydawały się infantylne, a stronice zadrukowane gęsto małą czcionką - trudne i zniechęcające. Dlatego pojawienie się serii Czytam sobie stało się powodem do radości zarówno dla dzieci, które wreszcie odnalazły przyjazny sposób nauki czytania, jak i dla rodziców, z dumą obserwujących postępy czynione przez najmłodszych.
 • Koniec roku to już tradycyjnie czas przeglądu najważniejszych wydarzeń mijających miesięcy, ocen i podsumowań. Kulturze i sztuce dla dzieci przyglądamy się nieustannie, starając się wyłapywać zjawiska i zdarzenia bardziej lub mniej spektakularne, pokusiliśmy się więc o zestawienie tych, które, naszym zdaniem, szczególnie zasługują na uwagę.
 • Nasza podróż jest wirtualna, więc niezależnie od miejsca pobytu, możemy odwiedzić stronę Muzeum Narodowego Szkocji i znaleźć się w słonecznym Egipcie pośród mumii i piramid, lub w świecie starożytnych Piktów i Rzymian.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.