e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Archiwum Wydarzeń

newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

 • "Często odwiedzam Egodziecka.pl, by poczytać i doszkolić się z macierzyństwa."

  Iwona - mama rocznej Natalii, Kraków

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

WROCŁAW - Szkolenie ADHD

dodano: 07-11-2013

Zapraszamy na innowacyjne szkolenie organizowane przez ADHD i zaburzenia opozycyjno-buntownicze - jak zaplanować i przeprowadzić kompleksową terapię?

Czas i miejsce: 06-08 grudnia 2013 r. Wrocław
 • Wykłady oraz warsztaty 
 • możliwość pracy na własnym sprzęcie*
 • Materiały szkoleniowe oraz dostęp do dodatkowej wiedzy **
Liczba godzin: 22 godziny zegarowe
 
Bezpłatne konsultacje po szkoleniu. Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu. 
 
Zdobyte umiejętności:
 
 • potrafi dostrzec czynniki ryzyka ADHD i wskazać konkretne komponenty zachowań typowych dla ADHD u dzieci i dorosłych
 • zna podstawowe mechanizmy działania środków farmakologicznych stosowanych w leczeniu ADHD
 • potrafi wdrożyć i połączyć oddziaływania terapeutyczne w domu i szkole z pracą Biofeedback’iem stosując zintegrowane strategie postępowania wobec osób zaburzonych
 • potrafi przeprowadzić spotkanie z rodzicami dziecka z ADHD wykorzystując specjalistyczne testy oraz opracować kontrakt dotyczący wspólnej pracy z dzieckiem
 • potrafi zinterpretować wyniki badania QEEG w kontekście objawów występujących u osób z zaburzeniami ADHD
 • potrafi zaplanować i przeprowadzić rozszerzony trening Biofeedback wykorzystując do tego celu badanie QEEG oraz techniczne możliwości sprzętowe
Światowej klasy wykładowcy
 • dr n. med. Marcin Kopka spec. neurolog
 • mgr Dariusz Tuchowski psycholog, terapeuta EEG Biofeedback
 • mgr Rafał Szewczyk psycholog, terapeuta EEG Biofeedback
 
Zgłoszenie udziału:
 • poprzez stronę internetową
 • przesyłając drogą mailową formularz zgłoszeniowy
 
Szczegółowe informacje:
 
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
 
Regulamin szkolenia
 
* dotyczy aparatury do treningu Biofeedback firmy Thought Technology. Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejszy kontakt
 
** wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają login i hasło dostępu do dodatkowych informacji zamieszczanych na stronie www.neurostimulus.pl

 
Opublikowane w: Archiwum Wydarzeń
Słowa kluczowe:

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

 • Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu w sierpniu pokaże (nie tylko w Wałbrzychu) przedstawienia: „U/RODZINY", „Władca Skarpetek", „Koziołek Matołek", „Jaś i Małgosia", „Czerwony Kapturek", „Och, Emil!" oraz „Co w strachu piszczy?".
 • Zaskakujące eksperymenty chemiczne, pełne tajemnic pokazy iluzji, a także liczne zabawy i konkursy z nagrodami - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na najmłodszych gości Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała w najbliższy weekend. Maluchy, które letni wypoczynek spędzają w domu, będą miały także okazję zwiedzić cały świat nie odrywając nóg od ziemi!
 • Warsztaty kuglarskich sztuczek, cyrkowe show czy familijne konkursy z nagrodami - te i wiele innych atrakcji czeka na najmłodszych gości Centrum Handlowego Auchan Mikołów już w najbliższą sobotę. Z okazji 14. urodzin galerii handlowej nie zabraknie niespodzianek, które pozwolą wszystkim bawić się i świętować w rodzinnej atmosferze!

Warto przeczytać - Qlturka.pl

 • Psy często występują w roli bohaterów literackich i filmowych. Zazwyczaj są mądre, wierne i dzielne. Do takiego wzorca świetnie pasuje także piesek z powieści Zofii Bogusławskiej Gdzie jest Bob? (Z. Bogusławska, "Gdzie jest Bob?", il. P. Bogusławski, Warszawa 1977).
 • Dużo zabawy, śmiechu i prezentów - a wszystko to w ciągu zaledwie godzinnych Jasełek z… Gwiazdą, które 5. stycznia już po raz dziesiąty zorganizowały Radiowa Trójka i Entropia Słowa. Dzieci po brzegi wypełniły studio Agnieszki Osieckiej, by wysłuchać koncertu Kasi Kowalskiej i obejrzeć występ noworoczny młodzieży z warszawskiego Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych nr 1. I oczywiście, spotkać się z Mikołajem, który każdemu dziecku wręczył prezent przygotowany przez hojnych sponsorów.
 • Nigdy bym o sobie nie powiedział, że jestem pisarzem książek dla dzieci. Nie, ja pisuję przy okazji; zdarza mi się. Pisanie wierszyków to zabawa, trochę jak rozwiązywanie krzyżówek. Nie jestem też zawodowym tłumaczem. Przekładam od czasu do czasu, kiedy coś mi się spodoba - mówi Michał Rusinek w wywiadzie dla portalu Qlturka.pl - dziecko i kultura.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.