e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Archiwum Wydarzeń

Reklama
newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

 • "Egodziecka.pl bywa dla mnie źródłem inspiracji do pracy, a także przypomina mi niejednokrotnie o ważnych kwestiach."

  Agata - mama 10-letniego Tymona, Gliwice

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

WARSZAWA - bezpłatny wykład "Rozwój psychoseksualny dzieci”

dodano: 06-02-2014

Drogi Rodzicu! Zapraszamy Cię na otwarty wykład psychologiczny dla rodziców małych dzieci. To drugi w tym roku z cyklu 5 wykładów, na których zostaną poruszone z punktu psychologicznego problemy najczęściej zgłaszane przez rodziców.

 Wykłady mają charakter spotkań otwartych, to znaczy może przyjść każdy rodzic małego dziecka (1-5 lat) po uprzednim zgłoszeniu swojego uczestnictwa.
 
Tematem najbliższego wykładu jest: „Rozwój psychoseksualny dzieci”.
 
Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się o tym:

 • Jak przebiega rozwój psychoseksualny dziecka ? 
 • Jakie zabawy mają charakter  rozwojowy (są w normie) a jakie powinny być konsultowane ze specjalistą?
 • Czym różni się seksualność dziecka i  osoby dorosłej ?
 • Jakie istnieją stereotypy nt rozwoju psychoseksualnego dzieci?

 
Wiemy, że wiedza dotycząca zachowań dziecka i rozumienie ichmechanizmu jest niezwykle pomocne w budowaniu dobrych relacji z dzieckiem.
 
Termin: 7 lutego, piątek, 18.30- 20.45
 
Adres: ul.Popiełuszki 13 (budynek Ognisko Pracy Pozaszkolnej)
 
Zapisywww.pomocrodzicom.pl
0 609 858 868 – Monika Ciechomska
 
Spotkania są nieodpłatne.
 
Projekt współfinansowany ze środków The Velux Foundations w ramach programu „Bezpieczne dzieciństwo” Fundacji Dzieci Niczyje.
             
FDN nie ponosi odpowiedzialności za treść niniejszej publikacji.
 

Opublikowane w: Archiwum Wydarzeń
Słowa kluczowe:

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

 • EXPERYMENT jako źródło energii na nadchodzące wakacje. Doładujcie baterie i akumulatory odwiedzając podczas weekendu majowego reaktor pozytywnej energii czyli gdyńskie centrum nauki!
 • Co mają wspólnego action painting, kalafior i roboty? Jak jest różnica między cyborgiem a dziełem sztuki? W ramach tegorocznej majówki CSW zaprasza na rodzinne warsztaty, podczas których będzie można wspólnie pokombinować nad odpowiedziami na podobnie niezwykłe pytania, a także trochę twórczo poszaleć, na przykład konstruując sztuczną rękę.
 • Fundacja Muzyka jest dla wszystkich zaprasza na koncerty do Mazowieckiego Instytutu Kultury oraz Sali Prób Orkiestry Sinfonia Varsovia. 1 maja o 10.30 odbędzie się koncert specjalny w Łazienkach Królewskich w okolicach pomnika Chopina - wstęp bezpłatny.

Warto przeczytać - Qlturka.pl

 • Rozpoczął się kolejny miesiąc w Akademii Wyobraźni Play-Doh. Na platformie www.akademia-playdoh.pl pojawiły się z związku z tym nowe zadania dla maluchów i kolejna szansa na wygranie wspaniałych nagród. Wystarczy spędzić trochę przyjemnego czasu z Play-Doh, sfotografować swoje dokonania i poddać je ocenie internautów.
 • Odwiedzając wystawy obrazów, potrafię się zatrzymać, zapatrzeć, a jeśli do tego ktoś ciekawie opowiada o artyście, którego prace podziwiam, przenoszę się w inny świat. Gdy zobaczyłam książkę pt: „Zając" (autor Grzegorz Kasdepke, wydawnictwo DWIE SIOSTRY) -książka jest inspirowana rysunkiem „Młody Zając" Albrechta Dürera, zilustrowała ją Ola Cieślak - poczułam radość i wzruszenie. Lubię tę akwarelę, w domu mam piękny, stary album Albrechta Dürera, do którego często zaglądam.
 • Stolica Holandii, miasto położone przy ujściu rzeki Amstel - Amsterdam - wciąż (niesłusznie) kojarzony jest tylko z paleniem trawki i dzielnicą Czerwonych Latarń. Jak podają przewodniki, w Amsterdamie codziennie obywa się około czterdziestu koncertów, do dyspozycji odwiedzających są pięćdziesiąt cztery muzea, rocznie w „Wenecji północy" ma miejsce szesnaście tysięcy wydarzeń kulturalnych.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.