e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Archiwum Wydarzeń

Reklama
newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

 • "Informacje prezentowane w Egodziecka.pl są bardzo przystępnie przekazywane - polecamy portal rodzicom naszych pacjentów"

  LOBUS Pracownia Diagnozy i Terapii Dziecka, Gabinet Integracji Sensorycznej

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

WARSZAWA - bezpłatny wykład "Rozwój psychoseksualny dzieci”

dodano: 06-02-2014

Drogi Rodzicu! Zapraszamy Cię na otwarty wykład psychologiczny dla rodziców małych dzieci. To drugi w tym roku z cyklu 5 wykładów, na których zostaną poruszone z punktu psychologicznego problemy najczęściej zgłaszane przez rodziców.

 Wykłady mają charakter spotkań otwartych, to znaczy może przyjść każdy rodzic małego dziecka (1-5 lat) po uprzednim zgłoszeniu swojego uczestnictwa.
 
Tematem najbliższego wykładu jest: „Rozwój psychoseksualny dzieci”.
 
Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się o tym:

 • Jak przebiega rozwój psychoseksualny dziecka ? 
 • Jakie zabawy mają charakter  rozwojowy (są w normie) a jakie powinny być konsultowane ze specjalistą?
 • Czym różni się seksualność dziecka i  osoby dorosłej ?
 • Jakie istnieją stereotypy nt rozwoju psychoseksualnego dzieci?

 
Wiemy, że wiedza dotycząca zachowań dziecka i rozumienie ichmechanizmu jest niezwykle pomocne w budowaniu dobrych relacji z dzieckiem.
 
Termin: 7 lutego, piątek, 18.30- 20.45
 
Adres: ul.Popiełuszki 13 (budynek Ognisko Pracy Pozaszkolnej)
 
Zapisywww.pomocrodzicom.pl
0 609 858 868 – Monika Ciechomska
 
Spotkania są nieodpłatne.
 
Projekt współfinansowany ze środków The Velux Foundations w ramach programu „Bezpieczne dzieciństwo” Fundacji Dzieci Niczyje.
             
FDN nie ponosi odpowiedzialności za treść niniejszej publikacji.
 

Opublikowane w: Archiwum Wydarzeń
Słowa kluczowe:

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

 • W ostatnią niedzielę kwietnia w godzinach 16:00-18:00 kawiarnia Cafe Niebko w Szczecinie zaprasza tych, którzy pragną sprzedać rzeczy po swoich dzieciach lub kupić coś ciekawego w atrakcyjnej cenie! Nie zabraknie wartościowych książek dla najmłodszych!
 • Estrada Poznańska zaprasza na kolejne przedstawienie z cyklu DZIECIAKI NA PIĘTRZE organizowane z myślą o maluchach w wieku 4-10 lat. Tym razem w Scenie na Piętrze dzieci będą mogły zobaczyć przedstawienie Marianny Piskorz i Juli Szmyt powstałe na podstawie książki Lotty Olsson ,,Dziwne zwierzęta". Przedstawienie poprzedzą warsztaty twórcze dla dzieci w Galerii OKO/UCHO pt. "Filcowe cudaki".
 • Cafe Bajarka w Toruniu zaprasza dzieci na nietypowe zajęcia w formie 10 cyklicznych spotkań. Warsztaty prowadzone są przez dwóch socjoterapeutów, terapeutów, osoby czynne zawodowo, pracujące z dziećmi.

Warto przeczytać - Qlturka.pl

 • Podbijają serca czytelników bez względu na wiek i pochodzenie; powstają na ich podstawie adaptacje filmowe, a twórcy reklam uznają je za mocny środek perswazji. O czym mowa? O komiksach!
 • Jak co roku Dom Kultury „Świt" przypomina jak ważną jest placówką na mapie teatralnej Warszawy. 0d 12 do 13 marca 2015 roku licznie przybyła publiczność mogła zobaczyć 14 zespołów teatralnych w ramach „XXI Otwartego Konkursu Teatralnego i Filmowego im. Piotra Grabowskiego MASKA", który cieszy się niezwykłą popularnością wśród grup działających przy domach kultury, ale przede wszystkim w placówkach edukacyjnych i szkolnych. „Maska" jest próbą pokazania w Warszawie w jaki sposób działają różne zespoły teatralne i jaki aktualnie prezentują poziom artystyczny.
 • Pierwszy dzień maja kojarzy się nam dość jednoznacznie - ze Świętem Pracy, z długim weekendem i grillowaniem na łonie przyrody. Warto jednak wiedzieć, że w tym właśnie dniu, w roku 1945, czyli przed sześćdziesięcioma pięcioma laty, w wyzwolonej Łodzi ukazał się pierwszy numer tygodnika dla dzieci „Świerszczyk".

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.