e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Archiwum Wydarzeń

Reklama
newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

 • "Bardzo się cieszę, że powstał tak profesjonalny portal! Mogę tylko pogratulować."

  Anna z Mogilna

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

WARSZAWA - bezpłatny wykład "Rozwój psychoseksualny dzieci”

dodano: 06-02-2014

Drogi Rodzicu! Zapraszamy Cię na otwarty wykład psychologiczny dla rodziców małych dzieci. To drugi w tym roku z cyklu 5 wykładów, na których zostaną poruszone z punktu psychologicznego problemy najczęściej zgłaszane przez rodziców.

 Wykłady mają charakter spotkań otwartych, to znaczy może przyjść każdy rodzic małego dziecka (1-5 lat) po uprzednim zgłoszeniu swojego uczestnictwa.
 
Tematem najbliższego wykładu jest: „Rozwój psychoseksualny dzieci”.
 
Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się o tym:

 • Jak przebiega rozwój psychoseksualny dziecka ? 
 • Jakie zabawy mają charakter  rozwojowy (są w normie) a jakie powinny być konsultowane ze specjalistą?
 • Czym różni się seksualność dziecka i  osoby dorosłej ?
 • Jakie istnieją stereotypy nt rozwoju psychoseksualnego dzieci?

 
Wiemy, że wiedza dotycząca zachowań dziecka i rozumienie ichmechanizmu jest niezwykle pomocne w budowaniu dobrych relacji z dzieckiem.
 
Termin: 7 lutego, piątek, 18.30- 20.45
 
Adres: ul.Popiełuszki 13 (budynek Ognisko Pracy Pozaszkolnej)
 
Zapisywww.pomocrodzicom.pl
0 609 858 868 – Monika Ciechomska
 
Spotkania są nieodpłatne.
 
Projekt współfinansowany ze środków The Velux Foundations w ramach programu „Bezpieczne dzieciństwo” Fundacji Dzieci Niczyje.
             
FDN nie ponosi odpowiedzialności za treść niniejszej publikacji.
 

Opublikowane w: Archiwum Wydarzeń
Słowa kluczowe:

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

 • Oryginalne koszulki oraz czapki z wakacyjnymi wzorami będą mogły stworzyć dzieci, które w najbliższy weekend odwiedzą jedno z czterech śląskich Centrów Handlowych Auchan. Na zakończenie wakacji w galeriach w Bielsku-Białej, Żorach, Gliwicach i Mikołowie odbędą się bowiem bezpłatne warsztaty artystyczne. Podczas zajęć maluchy poznają między innymi japońską technikę farbowania tkanin i wezmą udział w kreatywnym konkursie!
 • W warszawskich salonach Empik trwa „Kreatywne lato". W najbliższym tygodniu dzieci będą mogły pod okiem animatorów poznać techniki decoupage'u oraz artystycznego recyklingu, stworzyć własnoręcznie biżuterię, zagrać w gry planszowe, poznać właściwości masy plastycznej Fimo. Zajęcia odbędą się w salonach Empik w Złotych Tarasach, Arkadii oraz Galerii Mokotów.
 • Jeżeli los Rembertowa nie jest Ci obojętny, chcesz walczyć ze złem i stać na straży porządku, wstąp w szeregi Brygady Kapitana Warszawa! Przejdź niepowtarzalny test, weź udział w grze miejskiej i dowiedz się, jakie supermoce w Tobie drzemią!

Warto przeczytać - Qlturka.pl

 • Dziecko nie może myśleć Ťjak dorosłyť, ale może dziecięco zastanawiać się nad poważnymi zagadnieniami dorosłych; brak wiedzy i doświadczenia zmusza je, by inaczej myślało. Janusz Korczak, "Jak kochać dziecko"
 • O przyjaźni z Jackiem Kaczmarskim, o tym, jak powstają powieści i o tym, co jest źródłem inspiracji dla pisarza - opowiada Ewa Nowak, autorka powieści dla dzieci i młodzieży.
 • 13 czerwca w warszawskim Teatrze Syrena odbył się Dzień Języków Dziecka, spektakl teatralno-językowy z udziałem dzieci. Była to wspaniała okazja by zobaczyć jak duży potencjał do nauki języków obcych tkwi nawet w kilkuletnich maluchach.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.