e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

 • "Informacje prezentowane w Egodziecka.pl są bardzo przystępnie przekazywane - polecamy portal rodzicom naszych pacjentów"

  LOBUS Pracownia Diagnozy i Terapii Dziecka, Gabinet Integracji Sensorycznej

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

WARSZAWA - Oh!Mamo. Jestem kobietą

dodano: 17-05-2017
Być kobietą, to znaczy być kimś wyjątkowym. Dlatego portal www.ohme.pl zaprasza wszystkie wyjątkowe kobiety na spotkanie, podczas którego odkryjemy wszystko to, co piękne w nas samych, odnajdziemy w sobie siłę i moc, które w nas drzemią!

Podczas konferencji  „Oh!Mamo. Jestem kobietą” skupimy się wyłącznie na nas – na naszych potrzebach, pragnieniach i wątpliwościach. Weźmiemy pod lupę potencjał, który w nas drzemie i pokażemy jak czerpać radość z życia, jak nie tylko dawać, ale też, jak brać więcej. Jak dbać o siebie, swoją kobiecość, seksualność. Wierzymy, że podczas tego spotkania wszystkie kobiety odnajdą w sobie spokój, swoje życie i możliwości z innej perspektywy, wszystko po to by być jeszcze pewniejszą siebie i po prostu szczęśliwą!
 
„Oh!Mamo. Jestem kobietą” - to cykl 10. wykładów znakomitych ekspertów, specjalistów, którzy podzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem:
 
 • dr Ewa Woydyłło: „O trudnych i często skomplikowanych relacjach matki z córką”;
 • prof. Rafał Ohme: „Kobiety są bardziej i wszędzie. Neuronauka emocji”;
 • dr Andrzej Komorowski: „O namiętności, żądzy i seksie w związku”;
 • dr Krzysztof Gojdź: „Nie bądź królikiem doświadczalnym. Z głową korzystaj z medycyny estetycznej”;
 • Magdalena Jarzębowska: „Walcz o siebie - nie ze sobą. Co zrobić by odchudzanie nie było krwawą walką?”;
 • Joanna Keszka: „Siła kobiet w mocnych mięśniach dna miednicy - o treningu Kegla dla zdrowia i dla przyjemności” ;
 • Patrycja Załug: „Sekrety kobiecej pewności siebie”;
 • Agata Komorowska: „Jak przełamać swój perfekcjonizm i stać się matką nieperfekcjyną”;
 • Odeta Moro- Figurska: „Szczęśliwa mama, szczęśliwe dziecko. Nie zapominaj o sobie” ;
 • Małgorzata Ohme: „Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć. O ścieżce rozwoju każdej z nas”.
Warto więc zarezerwować sobotę 27. maja tylko dla siebie. W pięknym, industrialnym otoczeniu Fortów Mokotowskich, czekać będziemy na Was, drogie kobiety, z cudowną energią, pięknymi niespodziankami dla każdej z Was, smacznym poczęstunkiem i mnóstwem konkursów z nagrodami.
 
Szczegóły: 27.05. godz.11.00-19.00, Studio 99, Forty Mokotów, ul. Racławicka 99 , Warszawa

Bilety na OH!Mamo. Jestem kobietą dostępne tutaj https://ohmamo.evenea.pl

Partnerami medialnymi wydarzenia są: Wirtualna Polska – www.parenting.pl, www.czasdzieci.pl, www.egaga.pl, www.egodziecka.pl, www.ikmag.pl, www.planetakobiet.com.pl, www.4allwomen.pl, www.vitwoman.pl
 
Opublikowane w: Wydarzenia

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.