e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Patronaty

Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Jakiegokolwiek tematu nie szukałabym w portalu Egodziecka.pl - na taki trafiam - a to  o nauce czytania dla kilkulatków, a to o tym, jak postępować z niemowlakami, a to o tym, czy stosować kary, czy nagrody czy może żadne z nich..."

    ...

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Targi Mother & Baby - Wrocław 2015

dodano: 07-05-2015
ZAPRASZAMY 16 – 17 MAJA DO HALI STULECIA WE WROCŁAWIU JUŻ OD 10:00. Targi Mother & Baby to największe w Polsce targi kierowane do rodziców spodziewających się dziecka oraz do rodziców tych najmłodszych pociech do 6 r.ż.

Sprawdzone Targi od dziewięciu lat odbywające się w takich miastach jak: Warszawa, Gdańsk, Kraków i Wrocław. To wyjątkowa okazja do SUPER ZAKUPÓW i nie tylko.
 
STREFA MEDYCZNA: bezpłatne konsultacje medyczne dla kobiet w ciąży USG i ktg dla kobiet w ciąży, a także bezpłatne badanie stomatologiczne i laryngologiczne dla dzieci. Poza tym dostępne będą konsultacje z zakresu medycyny estetycznej, dietetyczne i alergologicznej. Również na targach badanie wad postawy u dzieci oraz stóp dziecięcych z dostosowaniem odpowiedniego obuwia.
 
STREFA WYSTAWCÓW: Ponad 80 Wystawców z branży dziecięcej zaoferuje swoje produkty młodym i przyszłym rodzicom. Firmy z branży: wózki dla dzieci, foteliki do samochodu, ubranka dla dzieci, bielizna ciążowa, buciki dla dzieci, pościel dziecięca, butelki, smoczki, pieluchy, kocyki, zabawki itp.
 
STREFA WARSZTATÓW I WYKŁADÓW: Jak przygotować się do porodu? Znieczulenie przy porodzie tak czy nie? Czy potrafisz udzielić pierwszej pomocy swojemu dziecku? (warsztaty), Jak wiązać chusty i czy są dobre dla kręgosłupa dziecka? (warsztaty) Jak dobrze zapiąć dziecko w foteliku i jak dobrać dobry fotelik? (warsztaty) 
 
POZA TYM: Warsztaty wiązania chust, warsztaty fotelikowe, wyścigi raczkujących Maluchów, tatusiowie w ciąży , pokazy mody, fitness z maluszkami, warsztaty udzielania pierwszej pomocy dziecku oraz ciekawe wykłady.
 
WYJĄTKOWA OKAZJA DLA DZIECI – PREMIERA Agi Bagi!
Przedpremiera bajki AGI BAGI ! Malowanie postaci razem z dziećmi! Konkursy i zabawy dookoła bajki!
Liczne konkursy z nagrodami dla najmłodszych, plac zabaw  z animacjami dla dzieci , dmuchańce – skakańce oraz atrakcje dla całej Rodziny.
 
PALC ZABAW – LEGO DUPLO!!!
 
CASTING DLA DZIECI DO FILMÓW I SERIALI!
 
LICZNE KONKURSY I ZABAWY PRZEZ CAŁY DZIEŃ:  a w nich do wygrania foteliki dla dzieci, wyjazdy do SPA dla rodziny, samochód na weekend, kosmetyki, zabawki i wiele innych.
 
ZAPRASZAMY  16-17 maja do Hali Stulecia już od 10:00
 
Szczegółowy program również na www.motherandbaby.pl

Mother and Baby

Mother and Baby
Opublikowane w: Patronaty

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.