e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Archiwum Wydarzeń

Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • ”Egodziecka.pl to dla mnie źródło inspiracji. Portal poleca świetną literaturę fachową, którą ja z kolei polecam moim Klientom."

    Justyna Sawicka, www.bookafka.pl

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

„Swoboda tworzenia” – trwają zapisy na konferencję!

dodano: 14-11-2017
Serdecznie zapraszamy rodziców, nauczycieli, animatorów kultury, psychologów, którzy są zainteresowani wspieraniem rozwoju twórczego dzieci /od urodzenia do 10 lat/ i stwarzaniem przestrzeni do swobodnego wyrażania się przez sztukę. Konferencja odbędzie się 9 grudnia w Warszawie. Zapisy trwają!
Podczas konferencji będzie można posłuchać wykładów ekspertów i praktyków kultury, którym bliskie jest podążanie za naturalną ciekawością dziecka i odkrywanie świata przez twórczą zabawę. Zwrócimy także uwagę na to, w jaki sposób stwarzać warunki do pracy twórczej w szkole, uwzględniając indywidualne talenty i pasje dzieci.
 
Konferencja będzie okazją do wymiany myśli i doświadczeń między rodzicami, artystami, animatorami kultury, psychologami, pedagogami twórczości i animatorami.
 
Organizatory zaproszą również do strefy inspiracji, gdzie praktycy kultury podzielą się swoimi doświadczeniami pracy twórczej z dziećmi.
 
Swoboda tworzenia
Opublikowane w: Archiwum Wydarzeń

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.