e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Archiwum Wydarzeń

Reklama
newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

  • "Bardzo się cieszę, że powstał tak profesjonalny portal! Mogę tylko pogratulować."

    Anna z Mogilna

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

WROCŁAW - Zabawy sensoryczno-motoryczne dla najmłodszych

dodano: 10-08-2011
Cafe Inspiracje zaprasza na zabawy sensoryczno-motoryczne dzieci od 4. do 12. miesiąca życia. Zajęcia przeznaczone są dla rodziców/opiekunów z dziećmi, którzy wspólnie będą się uczyć, jak można:
- zrezygnować z przesytu zabawek i świata multimedialnego na rzecz budowania więzi z dzieckiem
- wymyślać nowe, twórcze zabawy z dziećmi
- poprzez zabawę rozwijać zdolności (obszar intelektualny, motoryczny i psychospołeczny)


Zajęcia poprowadzi pani Klaudia Sania-Kawa - pedagog specjalny, doktorantka w katedrze Pedagogiki Specjalnej Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, wykorzystująca wiedzę teoretyczną podczas zabaw z dziećmi. Prywatnie - mama dynamicznego dwulatka.

24. sierpnia w godz. 10.30 – 11.00 lub 17.30 – 18.00
(PIERWSZE SPOTKANIE  BEZPŁATNE)

Rezerwacja miejsca: w kawiarni lub mailowo  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Koszt kolejnych zajęć: 20zł (jednorazowe wejście na wybrane zajęcia) lub 70zł – karnet na 4 zajęcia. Cykl zajęć planowany jest od 7 września (każda środa; godzina – 10.30 lub 17.30).

Cafe Inspiracje
ul. Skrzydlata 21a/1b
Wrocław
tel: 601 440 878
www.cafeinspiracje.pl
Opublikowane w: Archiwum Wydarzeń
Słowa kluczowe:

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

  • Rodzinne Warsztaty Plastyczne to propozycja warsztatów plastycznych dla rodziców (opiekunów) z dziećmi w wieku od 4 lat, prowadzonych przez artystę- plastyka, które są okazją na twórcze spędzenie niedzielnego popołudnia.
  • Warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat w programie IX Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Opowiadania „Litery i słowa" w Instytucie Teatralnym im. Z. Raszewskiego w Warszawie odbędą się już w najbliższy weekend!
  • Magda Lena Górska zaprasza dzieci od 7 lat na opowieść na motywach baśni Hansa Christiana Andersena. Spotkanie z Małą Syrenką odbędzie się w najbliższą niedzielę w ramach 9 Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Opowiadania „Litery i słowa". Polecamy!

Warto przeczytać - Qlturka.pl

  • 18 października w oranżerii restauracji Endorfina na ul. Foksal, pod jednym, szklanym dachem spotkały się dzieci, tłum fotoreporterów, dziennikarze, zaproszeni goście, szalony naukowiec, gwiazdy i twórcy. Autorami tego bajkowego zamieszania byli wspomniani wyżej twórcy bajek „Mądrość z natury": Michał Zawadka, Tomasz Soin i Tomasz Filipczak
  • Światło to istota fotografii, bo zdjęcie to przecież nic innego, jak zapis światła padającego na matrycę lub na materiał światłoczuły. Jak wykorzystać światło przy fotografowaniu dzieci?
  • Są w Polsce kina, które w weekendowe przedpołudnia zmieniają się w kolorową, kipiącą życiem krainę z dziecięcych marzeń. Są ludzie, którzy w ramach działań lokalnych chcą najmłodszym widzom zaoferować nie tylko dobrą zabawę, ale też różnego rodzaju twórcze zajęcia.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.