e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Archiwum Wydarzeń

Reklama
newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

  • "Egodziecka.pl bywa dla mnie źródłem inspiracji do pracy, a także przypomina mi niejednokrotnie o ważnych kwestiach."

    Agata - mama 10-letniego Tymona, Gliwice

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

WROCŁAW - Zabawy sensoryczno-motoryczne dla najmłodszych

dodano: 10-08-2011
Cafe Inspiracje zaprasza na zabawy sensoryczno-motoryczne dzieci od 4. do 12. miesiąca życia. Zajęcia przeznaczone są dla rodziców/opiekunów z dziećmi, którzy wspólnie będą się uczyć, jak można:
- zrezygnować z przesytu zabawek i świata multimedialnego na rzecz budowania więzi z dzieckiem
- wymyślać nowe, twórcze zabawy z dziećmi
- poprzez zabawę rozwijać zdolności (obszar intelektualny, motoryczny i psychospołeczny)


Zajęcia poprowadzi pani Klaudia Sania-Kawa - pedagog specjalny, doktorantka w katedrze Pedagogiki Specjalnej Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, wykorzystująca wiedzę teoretyczną podczas zabaw z dziećmi. Prywatnie - mama dynamicznego dwulatka.

24. sierpnia w godz. 10.30 – 11.00 lub 17.30 – 18.00
(PIERWSZE SPOTKANIE  BEZPŁATNE)

Rezerwacja miejsca: w kawiarni lub mailowo  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Koszt kolejnych zajęć: 20zł (jednorazowe wejście na wybrane zajęcia) lub 70zł – karnet na 4 zajęcia. Cykl zajęć planowany jest od 7 września (każda środa; godzina – 10.30 lub 17.30).

Cafe Inspiracje
ul. Skrzydlata 21a/1b
Wrocław
tel: 601 440 878
www.cafeinspiracje.pl
Opublikowane w: Archiwum Wydarzeń
Słowa kluczowe:

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

  • „Mój przyjaciel film" to inicjatywa fundacji Generator, która przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej organizuje pokazy w wybranych miastach w całej Polsce.
  • Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę" zaprasza młodych warszawiaków w wieku 13-18 lat, uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Uczestnicy od października 2014 do marca 2015 roku wezmą udział w cyklu weekendowych spotkań, stając się miejskimi dziennikarzami społecznymi i cyfrowymi aktywistami.
  • Klub Spuki Boo w Warszawie zaprasza 16 października na nowe zajęcia z cyklu Akademia Małego Filmowca oraz 22 października na przedstawienie pt. "Wilk i Zając...".

Warto przeczytać - Qlturka.pl

  • „Przygoda w bibliotece" się skończyła. Jest jednak nadzieja, że przygoda w bibliotece a także przygoda z biblioteką będą w jakimś sensie trwać nadal...
  • My jako kolektyw mamy być „zapalnikiem", a jaki będzie „wybuch", czyli efekt końcowy zajęć terenNowy.kids, zależy od samych dzieci i ich rodziców - mówi Paweł Sky z kolektywu terenNowy w rozmowie z Ewą Świerżewską.
  • Za każdym razem, gdy na pytanie: „Dokąd w tym roku wybieracie się na wakacje?", odpowiadam: „Do Skandynawii", widzę zdziwienie malujące się na twarzy rozmówcy. Czyżby stereotypowe myślenie, że na północy jest zimno i drogo, a ludzie niedostępni, było aż tak silne? A może to kwestia mody na wyjazdy do krajów basenu Morza Śródziemnego, która sprawia, że Dania, Norwegia, Szwecja i Finlandia wydają się tak odległe, choć dzieli je od Polski jedynie Bałtyk?

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.