e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama
newsletter

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Informacje prezentowane w Egodziecka.pl są bardzo przystępnie przekazywane - polecamy portal rodzicom naszych pacjentów"

    LOBUS Pracownia Diagnozy i Terapii Dziecka, Gabinet Integracji Sensorycznej

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Wydarzenia

Jeżeli chcesz pogłębiać swoją wiedzę o emocjach i rozwoju dzieci, a także doskonalić umiejętności wychowawcze, możesz skorzystać z warsztów, szkoleń i spotkań organizowanych w całej Polsce.

Jeśli organizujesz warsztaty, spotkania, szkolenia dla rodziców z zakresu psychologii, wspierania rozwoju i wychowania, zgłoś swoje wydarzenie, a my umieścimy je w naszym portalu – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ekocuda po raz pierwszy w Gdańsku!

dodano: 14-02-2018
Ekocuda po raz pierwszy w Gdańsku!
Warsztaty, wykłady, a przede wszystkim możliwość przetestowania, powąchania i zakupienia szerokiej gamy kosmetyków naturalnych – to wszystko i jeszcze więcej czeka na miłośników eko podczas Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda, które 17 i 18 marca br. po raz pierwszy odbędą się w Gdańsku w Centrum Stoczni Gdańskiej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.Więcej

KRAKÓW - Intuicja rodziców czy wiedza specjalistów - wykład

dodano: 15-02-2018
KRAKÓW - Intuicja rodziców czy wiedza specjalistów - wykład
Intuicja rodziców  czy wiedza specjalistów - czym się kierować w wychowaniu dzieci? Celem wykładu jest przybliżenie tendencji określających współczesne modele wychowania i wskazanie kryterium wyboru tego, co w nich najlepsze dla prawidłowego rozwoju dziecka. Intuicja , czy rzetelna wiedza.
Więcej

VIII Międzynarodowa Konferencja Montessori „Zbędna pomoc jest przeszkodą w rozwoju”

dodano: 01-03-2018
VIII Międzynarodowa Konferencja Montessori  „Zbędna pomoc jest przeszkodą w rozwoju”
W tym roku konferencja odbędzie się w dniach 13-15 kwietnia w Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego przy ul. Marymonckiej 34 w Warszawie. Jak co roku zaprosiliśmy wykładowców z Polski i zagranicy, zaplanowaliśmy także ponad 50 warsztatów. Każdy, komu jest bliskie wychowywanie i edukowanie dzieci, znajdzie coś dla siebie – niezależnie od tego, czy opiekuje się najmłodszymi, pracuje w przedszkolu, uczy w szkole, organizuje zajęcia dodatkowe, bądź prowadzi edukację domową. Przygotowaliśmy również interesującą ofertę dla dyrektorów placówek.Więcej

Trzecia edycja konkursu na najlepszego nauczyciela muzyki

dodano: 12-03-2018
Trzecia edycja konkursu na najlepszego nauczyciela muzyki
 
Do 30 marca 2018 roku czekamy na zgłoszenia, spośród których wybierzemy 10 nominowanych do Nagrody Głównej. Chcemy poznać i nagrodzić najlepszych nauczycieli muzyki, przewodników i opiekunów muzycznych, ludzi, którzy potrafią zaszczepić miłość do muzyki, ciekawie i efektywnie jej uczyć. Uczestnikami konkursu mogą być nauczyciele w oświacie, w szkołach muzycznych, a także muzycy uczący, niezależnie od rodzaju muzyki dominującego w ich pracy.


Więcej

Łódź przeciwko depresji

dodano: 17-06-2016
Łódź przeciwko depresji
Według badań niemal co czwarte dziecko doświadczy przynajmniej jednego znaczącego epizodu depresyjnego przed ukończeniem 18. roku życia. W Łodzi trwa realizacja Programu zapobiegania zaburzeniom depresyjnym dla dzieci i młodzieży, prowadzonego przez Urząd Marszałkowski w Łodzi we współpracy z Konsultantem Wojewódzkim w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży. Rodzice obserwujący niepokojące objawy u swojego dziecka mogą zgłaszać się do poradni współpracujących z Urzędem. W ramach programu dzieci i młodzież zostaną przebadane w celu identyfikacji czynników predysponujących do wystąpienia zaburzeń depresyjnych; te, u których ryzyko zachorowania będzie wysokie, zostaną zaproszone do udziału w warsztatach terapeutycznych. 
Więcej
Słowa kluczowe:

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.