e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama
newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

 • "Egodziecka.pl bywa dla mnie źródłem inspiracji do pracy, a także przypomina mi niejednokrotnie o ważnych kwestiach."

  Agata - mama 10-letniego Tymona, Gliwice

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tucholi

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Tucholi działa od 1 września 1969 roku. Siedziba poradni mieści się aktualnie w Tucholi przy ul. Piastowskiej 30.

Organem prowadzącym Poradnię jest Starostwo Powiatowe w Tucholi, natomiast nadzór merytoryczny nad placówką sprawuje Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna W Tucholi zaprasza do korzystania ze swoich usług dzieci i młodzież, rodziców, nauczycieli.

Świadczy usługi:                       Tu znajdziesz pomoc:
- diagnostyczne,                         - psychologiczną,
- terapeutyczne,                          - pedagogiczną,
- doradcze,                                  - logopedyczną.
- profilaktyczne.

Kontakt:
ul. Piastowska 30,
89-500 Tuchola

 

Dane kontaktowe:
 • Adres www: www.poradnia.tuchola.pl
 • Telefon: (52) 334 38 63
 • Adres e-mail: ppptuchola@poczta.onet.pl

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

 • Dziewicza baza oraz Sztuka Puka zapraszają dzieci w wieku od 6 do 12 lat do wzięcia udziału w półkoloniach pn. "Lato leśnych detektywów". Do wyboru są dwa turnusy! Polecamy!
 • "Muzealna szkoła czarownic", poszukiwanie miejsc, w których straszy i tworzenie mapy wrocławskich legend - to niektóre z propozycji, jakie na wakacje przygotował Dział Oświatowy Muzeum Narodowego we Wrocławiu. Natomiast w Muzeum Etnograficznym we Wrocławiu można będzie samemu wykonać monidło i nauczyć się wykonywania wycinanek.
 • Stowarzyszenie "Mamy Czas" zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami na wielką Przygodę na Bielanach.

Warto przeczytać - Qlturka.pl

 • Badacze literatury angielskiej twierdzą, że od momentu publikacji "Alicji w Krainie Czarów" dzieci mogły oczekiwać historii pisanych pod kątem ich szczególnych potrzeb i zainteresowań. Bardzo popularne stały się dzienniki, komiksy, książki obrazkowe. Wraz z nowymi utworami nastały nowe motywy, mniej krwawe i surowe. Zauważono bowiem, że dziecko także może być odbiorcą literatury, ale musi to być literatura na innym poziomie - musi ona odpowiadać predyspozycjom dziecka. W takim otoczeniu powstawało najbardziej znane i popularne dzieło Alana Alexandra Milne'a - "Kubuś Puchatek" - dzieło życia, można by rzec.
 • Suszarka do włosów, laptop, pilot do telewizora, radio... co łączy te przedmioty? Odpowiedź jest bardzo prosta - osoba genialnego wynalazcy i fizyka, Nikoli Tesli. To właśnie on wynalazł i opatentował m.in. silnik elektryczny czy udoskonalił przepływ prądu. Ale to tylko niektóre z licznych jego wynalazków, bez których nie wyobrażamy sobie dziś żadnego domu.
 • Kapitan Nauka to nowa edukacyjna marka produktów dla dzieci. Zachęca najmłodszych do poznawania świata, zdobywania nowych umiejętności i poszerzania wiedzy poprzez kreatywną zabawę. W serii odnajdziemy zagadki, quizy i książeczki ze ścieralnymi stronami, które kreatywnie wspomagają rozwój dziecka.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.