e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama
newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

 • "Egodziecka.pl bywa dla mnie źródłem inspiracji do pracy, a także przypomina mi niejednokrotnie o ważnych kwestiach."

  Agata - mama 10-letniego Tymona, Gliwice

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tucholi

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Tucholi działa od 1 września 1969 roku. Siedziba poradni mieści się aktualnie w Tucholi przy ul. Piastowskiej 30.

Organem prowadzącym Poradnię jest Starostwo Powiatowe w Tucholi, natomiast nadzór merytoryczny nad placówką sprawuje Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna W Tucholi zaprasza do korzystania ze swoich usług dzieci i młodzież, rodziców, nauczycieli.

Świadczy usługi:                       Tu znajdziesz pomoc:
- diagnostyczne,                         - psychologiczną,
- terapeutyczne,                          - pedagogiczną,
- doradcze,                                  - logopedyczną.
- profilaktyczne.

Kontakt:
ul. Piastowska 30,
89-500 Tuchola

 

Dane kontaktowe:
 • Adres www: www.poradnia.tuchola.pl
 • Telefon: (52) 334 38 63
 • Adres e-mail: ppptuchola@poczta.onet.pl

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

 • W Dzień Dziecka Centrum Sztuki WRO zaprasza najmłodszych wraz z rodzinami i opiekunami do wspólnej, sieciowej zabawy światłem, ruchem, obrazem i muzyką dzięki nowej instalacji „Malowanie" autorstwa Pawła Janickiego. Z instalacji w tym samym czasie korzystać będą dzieci w centrum Keleketla! Library w Johannesburgu, co daje możliwość gry między Polską a RPA.
 • W sobotę 30.05 zapraszamy na Czuły Kiermasz - jak zwykle z książkami, słuchowiskami, zabawkami i gadżetami dla dzieci. Z okazji Dnia Dziecka będą też animacje, gry i zabawy. Kiermasz potrwa od godz. 11:00 do 17:00
 • Przed nami kolejny piknik w ramach Miesiąca Rodziny. Tym razem całą rodziną świętować będziemy Dzień Dziecka. Już w najbliższą niedzielę, 31 maja, najmłodszych razem z rodzicami i dziadkami zapraszamy na Wyspę Słodową i Piaskową. Początek zabawy o godz. 13.00. Wstęp wolny.

Warto przeczytać - Qlturka.pl

 • W niedzielę 27 maja w Parku Bródnowskim odbył się czwarty już Festiwal Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek". W tym roku zorganizowany przez Dom Kultury Zacisze w ramach Dni Targówka. W ciągu prawie 8 godzin na scenie wystąpiło ponad 800 wychowanków instytucji kulturalnych i edukacyjnych - przedszkoli, szkół, instytucji kultury Dzielnicy Targówek. Prezentowane były pokazy taneczne, wokalne i akrobatyczne oraz fragmenty przedstawień teatralnych.
 • Niedawno minął rok od polskiego debiutu kanału telewizyjnego dla dzieci - JimJam, wpisującego się w popularny obecnie nurt, który można określić hasłem "nauka przez zabawę".
 • Buster Keaton to drugi po Chaplinie wielki amerykański komik. Był zarazem aktorem, reżyserem, producentem i scenarzystą. Podobnie jak Chaplin już od dziecka próbował swych sił na scenach teatrów wodewilowych razem ze swymi rodzicami.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.