e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama
newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

 • "Bardzo się cieszę, że powstał tak profesjonalny portal! Mogę tylko pogratulować."

  Anna z Mogilna

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tucholi

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Tucholi działa od 1 września 1969 roku. Siedziba poradni mieści się aktualnie w Tucholi przy ul. Piastowskiej 30.

Organem prowadzącym Poradnię jest Starostwo Powiatowe w Tucholi, natomiast nadzór merytoryczny nad placówką sprawuje Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna W Tucholi zaprasza do korzystania ze swoich usług dzieci i młodzież, rodziców, nauczycieli.

Świadczy usługi:                       Tu znajdziesz pomoc:
- diagnostyczne,                         - psychologiczną,
- terapeutyczne,                          - pedagogiczną,
- doradcze,                                  - logopedyczną.
- profilaktyczne.

Kontakt:
ul. Piastowska 30,
89-500 Tuchola

 

Dane kontaktowe:
 • Adres www: www.poradnia.tuchola.pl
 • Telefon: (52) 334 38 63
 • Adres e-mail: ppptuchola@poczta.onet.pl

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

 • Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" zaprasza rodziców wraz z dziećmi na zajęcia z cyklu ,,Atelier rodzica" inspirowane sztuką ludową. W trakcie zajęć uczestnicy poznają techniki tworzenia pięknych, kolorowych kwiatów z bibuły. W październiku będą to dalie i róże.
 • Niedzielny koncert rodzinny "Smaki Muzyki" to uczta udowadniająca, że dźwięki mogą smakować wyśmienicie! Deserową wisienką na torcie koncertu będzie wyjątkowa formacja Glass Duo, grająca na szklanej harfie (złożonej z różnej wielkości kieliszków). Cały koncert będzie miał charakter interaktywny i aktywizujący publiczność do wspólnego smakowania dźwięków.
 • Podczas najbliższej projekcji w Centrum Sztuki WRO widzowie pożegnają się z dwójką przesympatycznych bohaterów - psem i kotem, co w jednym stali domu. Ale ale, nie samym domem zwierzę żyje! Czasem trzeba udać się na wycieczkę w poszukiwaniu nowych doznań i przygód, popracować na ogrodzie, pomieszkać w leśniczówce, postarać się coś złowić, żeby móc do garnka włożyć, lub wybrać się w pełen niebezpieczeństw rejs! Świetna zabawa gwarantowana, gdy na dużym ekranie oglądać można tak pełną humoru klasykę animacji w najlepszym wydaniu.

Warto przeczytać - Qlturka.pl

 • BOBOMowe zwierzaki są rzeczywiście dzikie i w tym ich siła, że wymykają się kontroli, jak tylko mogą. Na papierze umiemy to osiągnąć, teatr cieni wymaga eksperymentowania, popracowania nad technologią i znalezienia sposobu na przeniesienie dzikości BOBOMa na przejrzystą lalkę - mówią Monika i Adam Świerżewscy w rozmowie z Agatą Hołubowską.
 • Projekt „Tabu w sztuce dla dzieci" odbywał się w trzech miastach w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Była to znakomita okazja do pokazania książek poruszających trudne i niewygodne tematy, rozpoczęcia dyskusji o poziomie owego tabu m.in. w dziecięcej literaturze, do przeprowadzenia warsztatów dla dzieci oraz spotkania autorów i ilustratorów, dla których pojęcie tabu w najprostszym pojmowaniu nie istnieje.
 • „Zmuszanie dzieci, by spały, gdy im się spać nie chce, jest przestępstwem, a tablica, która głosi, ile godzin snu dziecku potrzeba, jest absurdem" - pisał Janusz Korczak. Im bardziej staramy się namówić maluchy do położenia się pod puchową kołdrę, tym szybciej nam uciekają. Zastanawiamy się nad powodami...

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.