e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama
newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

 • "Egodziecka.pl bywa dla mnie źródłem inspiracji do pracy, a także przypomina mi niejednokrotnie o ważnych kwestiach."

  Agata - mama 10-letniego Tymona, Gliwice

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tucholi

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Tucholi działa od 1 września 1969 roku. Siedziba poradni mieści się aktualnie w Tucholi przy ul. Piastowskiej 30.

Organem prowadzącym Poradnię jest Starostwo Powiatowe w Tucholi, natomiast nadzór merytoryczny nad placówką sprawuje Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna W Tucholi zaprasza do korzystania ze swoich usług dzieci i młodzież, rodziców, nauczycieli.

Świadczy usługi:                       Tu znajdziesz pomoc:
- diagnostyczne,                         - psychologiczną,
- terapeutyczne,                          - pedagogiczną,
- doradcze,                                  - logopedyczną.
- profilaktyczne.

Kontakt:
ul. Piastowska 30,
89-500 Tuchola

 

Dane kontaktowe:
 • Adres www: www.poradnia.tuchola.pl
 • Telefon: (52) 334 38 63
 • Adres e-mail: ppptuchola@poczta.onet.pl

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

 • Fundacja Wspólnota Gdańska prowadzi Oliwską Akademię Sztuki od 2012 roku. Jest to nieformalna uczelnia, która obecnie zrzesza kilkuset słuchaczy w różnym wieku. Bezpłatne wykłady, warsztaty, spotkania autorskie itp. są dedykowane wszystkim zainteresowanym szeroko rozumianą kulturą i sztuką. Wszystkie zajęcia są nieodpłatne i odbywają się w Świetlicy w Rybnym, w Gdańsku Oliwie przy ul. Opata J. Rybińskiego 25 oraz siedzibach partnerów na terenie Oliwy.
 • W związku z realizacją zadań Polskiej Instytucji Łącznikowej w zakresie rzeczowych świadczeń zdrowotnych oraz zbliżającym się Dniem Dziecka Departament Współpracy Międzynarodowej Centrali NFZ ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pt. „Rodzinne i zdrowe podróże z EKUZ".
 • Teatr Baj w Warszawie zaprasza w kwietniu na warsztaty tworzenia lalek teatralnych, a w maju na gościnny spektakl Białostockiego Teatru Lalek pt. "Szpak Fryderyk". Teatr pragnie także poinformować, że dyrektor Ewa Piotrowska została uhonorowana Orderem Uśmiechu.

Warto przeczytać - Qlturka.pl

 • „Warszawa małymi krokami. Przewodnik dla rodziców i małych dzieci" to jedyny w swoim rodzaju przewodnik po stolicy. Publikacja adresowana jest do rodziców, poszukujących dla swojego dziecka (małego i trochę większego) i dla siebie ciekawych aktywności i zajęć; miejsca na wspólną zabawę, posiłek czy wyprawę. Powstała dzięki Fundacji ONE.
 • Czekałam, czekałam i wreszcie się doczekałam, choć w międzyczasie moje dzieci niestety wyrosły... z teatru dla najnajmłodszych. Ta idea, od lat praktykowana w Skandynawii, Portugalii i wielu innych krajach, w Polsce realizowana przez nielicznych, wreszcie zawitała do Warszawy. Za sprawą Agnieszki Czekierdy, reżyserki i aktorki, starsze niemowlaki i dzieci do trzech, czterech lat mają w stolicy swój teatr - Teatr Małego Widza.
 • W Vimmerby, prócz ogromnej atrakcji dla dzieci - Świata Astrid Lindgren - jest jeszcze jedno bardzo interesujące miejsce. A mianowicie dom, w którym Astrid się urodziła, gdzie mieszkała jej rodzina długo po tym, jak ona sama wyruszyła w wielki świat.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oz Click here to visit married dating sites nacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.