e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

 • ”Egodziecka.pl to dla mnie źródło inspiracji. Portal poleca świetną literaturę fachową, którą ja z kolei polecam moim Klientom."

  Justyna Sawicka, www.bookafka.pl

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tucholi

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Tucholi działa od 1 września 1969 roku. Siedziba poradni mieści się aktualnie w Tucholi przy ul. Piastowskiej 30.

Organem prowadzącym Poradnię jest Starostwo Powiatowe w Tucholi, natomiast nadzór merytoryczny nad placówką sprawuje Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna W Tucholi zaprasza do korzystania ze swoich usług dzieci i młodzież, rodziców, nauczycieli.

Świadczy usługi:                       Tu znajdziesz pomoc:
- diagnostyczne,                         - psychologiczną,
- terapeutyczne,                          - pedagogiczną,
- doradcze,                                  - logopedyczną.
- profilaktyczne.

Kontakt:
ul. Piastowska 30,
89-500 Tuchola

 

Dane kontaktowe:
 • Adres www: www.poradnia.tuchola.pl
 • Telefon: (52) 334 38 63
 • Adres e-mail: ppptuchola@poczta.onet.pl

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

 • KLUBOKSIĘGARNIA FiKa, mieszcząca się w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Szczecinie, zaprasza dzieci na ostatnie wakacyjne spotkania z książką oraz do udziału w wymianie książek. Polecamy!
 • To będzie fajna zabawa na zakończenie tegorocznego „Lata w Muzeum". Wszystkich, którzy chcą w niej uczestniczyć Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza 26 sierpnia na zajęcia „Zostań poszukiwaczem skarbu".
 • Stowarzyszenie SZTUKA CIĘ SZUKA & Tofifest 2014 & Domkultury! zapraszają na WARSZTATY FILMOWE Filmogranie! Filmogranie! to interdyscyplinarny projekt nieformalnej edukacji, zakładający przeprowadzenie spektrum działań, skupionych wokół szeroko pojętej sztuki filmowej oraz edycji obrazu i dźwięku.

Warto przeczytać - Qlturka.pl

 • Dzieci uwielbiają książki - słuchać, jak się im czyta; oglądać ilustracje, a nawet same je tworzyć. Już cztero, pięciolatki mogą wcielić się w rolę autorów i ilustratorów, przygotowując swoje własne książki.
 • Tamtego poranka św. Mikołaj obudził się smutniejszy niż zwykle. Nie chciało mu się wstawać z łóżka. „Ależ zimno!”, wzdrygnął się i naciągnął na siebie puchatą pierzynę. Coś chrobotało pod jego łóżkiem. „To ta wstrętna mysz! Będę musiał nakarmić ją trutką!”, mruknął pod nosem.
 • W czwartkowy poranek (31.03. 2011) Biblioteka im. Haliny Rudnickiej przeżyła inwazję krasnali. Wybiegły one z książki Doroty Matloch (tekst) i Agaty Juszczak (ilustracje) „Co krasnale mają w nosie" (wydawnictwo HOKUS-POKUS) i usadowiły się wokół starego stołu Pisarki. Towarzyszyła im Agata Juszczak oraz pierwszoklasiści, którzy, wraz ze swoimi paniami, przybyli na spotkanie (rzecz jasna były również obecne organizatorki, wspomagające panią Agatę w prowadzeniu zajęć).

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.