e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama
newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

 • "Strona jest świetna, stanowi ewenement wśród portali dla rodziców."

  Emilia - mama 2-letniej Ani, Warszawa

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tucholi

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Tucholi działa od 1 września 1969 roku. Siedziba poradni mieści się aktualnie w Tucholi przy ul. Piastowskiej 30.

Organem prowadzącym Poradnię jest Starostwo Powiatowe w Tucholi, natomiast nadzór merytoryczny nad placówką sprawuje Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna W Tucholi zaprasza do korzystania ze swoich usług dzieci i młodzież, rodziców, nauczycieli.

Świadczy usługi:                       Tu znajdziesz pomoc:
- diagnostyczne,                         - psychologiczną,
- terapeutyczne,                          - pedagogiczną,
- doradcze,                                  - logopedyczną.
- profilaktyczne.

Kontakt:
ul. Piastowska 30,
89-500 Tuchola

 

Dane kontaktowe:
 • Adres www: www.poradnia.tuchola.pl
 • Telefon: (52) 334 38 63
 • Adres e-mail: ppptuchola@poczta.onet.pl

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

 • W najbliższą niedzielę Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zaprasza dzieci na spektakle: "Bajka o dwóch domkach" oraz "Żywa Woda", a całe rodzinny na Rodzinne Warsztaty Plastyczne (które odbędą się także 24 maja). Polecamy!
 • Tydzień „Lata w mieście" będzie niesamowitą przygodą i możliwością poznania nowoczesnej technologii i zajęć połączonych z zabawą zarówno dla dziewczynek jaki i chłopców. Po naszych półkoloniach dzieci zachowają nie tylko wspaniałe wspomnienia, ale i pamiątki w postaci zdjęć, dyplomu, gadżetów 3D oraz biżuterii (dziewczynki) i breloczków (chłopcy). Coco Cafe zachęca do zapisów!
 • Księgarnie Badet Wilanów i Ursynów zapraszają w najbliższych dniach na wiele interesujących spotkań i warsztatów. Oprócz tego księgarnie zapraszają do zapoznania się z nowościami książkowymi. Polecamy!

Warto przeczytać - Qlturka.pl

 • "Zaślubiny Arnolfinich" (1434) - znane także jako "Portret Arnolfinich" i "Portret małżonków Arnolfinich" to jeden z najlepszych obrazów Jana van Eycka.
 • Chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim uczestnikom za tak liczny udział w II. edycji Konkursu „Kaligram" 2013. Nadesłane prace były bardzo piękne i jury miało niemały problem z wyłonieniem finalistów.
 • Lubię pisać dla dzieci, bo to wymaga dyscypliny. Dziecko wymaga więcej niż tak zwany „wyrobiony" widz, który często wmawia sobie, że mu się podoba, bo powinno mu się podobać. Jeżeli dziecku coś nie odpowiada, to na pewno nie będzie tego ukrywać i na przykład mówić „trudne, ale interesujące" - mówi Maciej Wojtyszko w rozmowie z Agnieszką Sikorską-Celejewską.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.