e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

 • "Strona jest świetna, stanowi ewenement wśród portali dla rodziców."

  Emilia - mama 2-letniej Ani, Warszawa

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tucholi

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Tucholi działa od 1 września 1969 roku. Siedziba poradni mieści się aktualnie w Tucholi przy ul. Piastowskiej 30.

Organem prowadzącym Poradnię jest Starostwo Powiatowe w Tucholi, natomiast nadzór merytoryczny nad placówką sprawuje Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna W Tucholi zaprasza do korzystania ze swoich usług dzieci i młodzież, rodziców, nauczycieli.

Świadczy usługi:                       Tu znajdziesz pomoc:
- diagnostyczne,                         - psychologiczną,
- terapeutyczne,                          - pedagogiczną,
- doradcze,                                  - logopedyczną.
- profilaktyczne.

Kontakt:
ul. Piastowska 30,
89-500 Tuchola

 

Dane kontaktowe:
 • Adres www: www.poradnia.tuchola.pl
 • Telefon: (52) 334 38 63
 • Adres e-mail: ppptuchola@poczta.onet.pl

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

 • Najbliższy weekend w Centrum Hewelianum zapowiada się wyjątkowo! Wszystkie dzieci, które odwiedzą gdańskie centrum nauki 26 i 27 lipca od godziny 13:00 do 16:00 będą miały niepowtarzalną okazję by wstąpić w grono uczniów Akademii Pana Kleksa!
 • Pracownia MadeByYou Sam pomaluj ceramikę w Warszawie zaprasza dzieci na wakacyjne warsztaty malowania ceramiki. W programie inspiracje mozaikami Gaudiego, sztuką aborygeńską, czy... wakacyjnymi wspomnieniami. Polecamy!
 • Galeria Kuratorium w Warszawie jeszcze do końca sierpnia zaprasza dzieci na warsztaty muzyczno-plastyczne. Zajęcia odbywają się codziennie w godzinach 10:00-13:00. Polecamy!

Warto przeczytać - Qlturka.pl

 • Rozpoczynamy nowy cykl, w którym publikować będziemy rozmowy przeprowadzone przez dzieci z pisarzami, ilustratorami i różnymi innymi ciekawymi osobami. Na pierwszy ogień - Agnieszka Frączek.
 • Niepostrzeżenie zakradają się na początku grudnia, czasem wcześniej – razem z pierwszym śniegiem. Najpierw cichutko, że niby musimy przez chwilkę posłuchać, bo zapomnieliśmy trzeciej zwrotki. A to znowu sprawdzamy, czy płyta się nie zatarła, a potem już brakuje wymówek. I choć do świąt jeszcze parę tygodni, u nas – kolędowanie pełną parą.
 • Spośród książek zachłannie czytanych w dzieciństwie dziś najbardziej lubię te, których lektura ponownie okazuje się przygodą. Odkrywam bowiem w nich nowe znaczenia. Do takich tytułów należą "Klucze do Jelenia" Wandy Chotomskiej.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.