e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

 • "Strona jest świetna, stanowi ewenement wśród portali dla rodziców."

  Emilia - mama 2-letniej Ani, Warszawa

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tucholi

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Tucholi działa od 1 września 1969 roku. Siedziba poradni mieści się aktualnie w Tucholi przy ul. Piastowskiej 30.

Organem prowadzącym Poradnię jest Starostwo Powiatowe w Tucholi, natomiast nadzór merytoryczny nad placówką sprawuje Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna W Tucholi zaprasza do korzystania ze swoich usług dzieci i młodzież, rodziców, nauczycieli.

Świadczy usługi:                       Tu znajdziesz pomoc:
- diagnostyczne,                         - psychologiczną,
- terapeutyczne,                          - pedagogiczną,
- doradcze,                                  - logopedyczną.
- profilaktyczne.

Kontakt:
ul. Piastowska 30,
89-500 Tuchola

 

Dane kontaktowe:
 • Adres www: www.poradnia.tuchola.pl
 • Telefon: (52) 334 38 63
 • Adres e-mail: ppptuchola@poczta.onet.pl

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

 • Willa Radogoszcz zaprasza na I Rodzinny Piknik Historyczny, który odbędzie się 13 września (niedziela) w pobliżu dawnej kolebki miasta. Właśnie zachowane ślady średniowiecznego grodziska nazywane Szwedzkimi Górami staną się inspiracją dla przygotowanych tego dnia atrakcji.
 • Dom Kultury "Zacisze" zaprasza w najbliższą niedzielę wszystkie osoby zainteresowane zajęciami (sportowymi, edukacyjnymi, artystycznymi etc.) na dzień otwarty, w trakcie którego będzie można zapoznać się ze szczegółami oferty "Zacisza" dla małych i dużych. Polecamy!
 • Fundacja ARS istnieje już 12 lat i jest najaktywniejszą organizacją pożytku publicznego na terenie Poznania. Bogata oferta edukacyjno-artystyczna, którą proponuje, kierowana jest do dzieci i młodzieży, w tym osób z niepełnosprawnością oraz zagrożonych wykluczeniem społecznym. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą warsztatową!

Warto przeczytać - Qlturka.pl

 • Wprawdzie wakacje już po półmetku, to nie powinno zabraknąć okazji do zabaw na podwórku lub na wyznaczonych do tego celu placach. Do takich możemy zaliczyć zajęcia w "agencjach detektywistycznych", które wymyślił Grzegorz Kasdepke w swoim cyklu o detektywie Pozytywce. Dzieci generalnie lubią bawić się w detektywów, czegoś poszukiwać, tropić, słowem bawić się, więc nie powinno zabraknąć chętnych.
 • Wywiad z Reginą Raczyńską, autorką podręczników szkolnych, pedagogiem, pasjonatką nauczania dzieci, propagatorką łagodnej literatury dla dzieci.
 • W cyklu "ABC wielkich dzieł" przedstawiamy obrazy malowane przez największych artystów z całego świata, żyjących w różnych okresach, tworzących różnymi technikami, utrwalających najróżniejsze tematy.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.