e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Egodziecka.pl bywa dla mnie źródłem inspiracji do pracy, a także przypomina mi niejednokrotnie o ważnych kwestiach."

    Agata - mama 10-letniego Tymona, Gliwice

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Agnieszka Strzałkowska

Agnieszka Strzałkowska
Jest szczęśliwą mamą 3,5 - letniej Łucji. Córkę nosiła w chuście już od pierwszych tygodni życia. Z wykształcenia politolog i dziennikarz, z zamiłowania chustomaniaczką. Pasją chustowania zaraziła także swojego męża - Jacka.  Jest dyplomowanym doradcą Akademii Noszenia Dzieci. Zajmuje się doradztwem w zakresie noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Prowadzi konsultacje indywidualne, warsztaty dla rodziców oraz pogadanki. Współpracuje z jedną z warszawskich szkół rodzenia "Natalia" oraz z kilkoma warszawskimi klubokawiarniami m.in "Mam Ochotę", "Cafe Roskosz".
Agnieszka Strzałkowska - Certyfikowany Doradca Noszenia Dzieci w Chustach i Nosidłach Miękkich
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.crem.org.pl

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.