e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Informacje prezentowane w Egodziecka.pl są bardzo przystępnie przekazywane - polecamy portal rodzicom naszych pacjentów"

    LOBUS Pracownia Diagnozy i Terapii Dziecka, Gabinet Integracji Sensorycznej

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Nasi eksperci

Przedstawiamy naszych ekspertów – psychologów i pedagogów, których wiedza i doświadczenie zawodowe gwarantują rzetelność i wysoki poziom merytoryczny tekstów publikowanych w portalu.  Zapraszamy do czynnego udziału w Forum, gdzie nasi eksperci będą odpowiadać na pytania i rozwiewać wątpliwości.
Joanna Czapla

Joanna Czapla

Logopeda, neurologopeda, oligofrenopedagog, glottodydaktyk. Prowadzi terapię logopedyczną, neurologopedyczną, oligofrenoterapię, zajęcia z glottodydaktyki w prywatnym gabinecie logopedycznym SYGMUS.
Pracuje także jako logopeda, nauczyciel, glottodydaktyk w przedszkolu w Siemianowicach Śl., przez wiele lat pracowała także jako oligofrenopedagog i logopeda w szkołach specjalnych w Opolnicy i Kłodzku.
http://www.neurologopeda.asia


Jarek Żyliński

Jarek Żyliński

Psycholog wychowawczy (Uniwersytet Warszawski), założyciel Małej Doliny, w której rodzice i dzieci wspólnie zdobywają wiedzę (teoretyczną i praktyczną) związaną z rozwojem; prowadzi warsztaty dla rodziców; pisze artykuły i posty na psychoblogu.
Agnieszka Strzałkowska

Agnieszka Strzałkowska

Jest szczęśliwą mamą 3,5 - letniej Łucji. Córkę nosiła w chuście już od pierwszych tygodni życia. Z wykształcenia politolog i dziennikarz, z zamiłowania chustomaniaczką. Pasją chustowania zaraziła także swojego męża - Jacka.  Jest dyplomowanym doradcą Akademii Noszenia Dzieci. Zajmuje się doradztwem w zakresie noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Prowadzi konsultacje indywidualne, warsztaty dla rodziców oraz pogadanki. Współpracuje z jedną z warszawskich szkół rodzenia "Natalia" oraz z kilkoma warszawskimi klubokawiarniami m.in "Mam Ochotę", "Cafe Roskosz".
Agnieszka Strzałkowska - Certyfikowany Doradca Noszenia Dzieci w Chustach i Nosidłach Miękkich
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.crem.org.pl


Daria Jaworska

Daria Jaworska

psycholog, terapeuta, absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i studiów podyplomowych w zakresie Komunikacji Społecznej. Od kilku lat pracuje z maluszkami oraz ich rodzicami, zajmuje się wczesną interwencją oraz wspomaganiem rozwoju małego dziecka, prowadzi indywidualne konsultacje oraz warsztaty dla rodziców. Pisze artykuły z zakresu psychologii dla Wirtualnej Polski. Prywatnie - mama 3- letniego Kubusia.
Karolina Piękoś

Karolina Piękoś

Absolwentka psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od kilku lat pracuje z maluchami, prowadząc indywidualne konsultacje dla dzieci i ich rodzin, a także szkolenia i warsztaty psychologiczne dla rodziców i wychowawców w żłobkach, przedszkolach oraz miejscach przyjaznym dzieciom. Konsultuje artykuły z zakresu psychologii dziecięcej dla Onet.pl. Prywatnie - mama pięcioletniej Gabrysi i trzyletniego Michała.

Kontakt w sprawie konsultacji dla dzieci i ich rodzin w domu Klienta: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.