e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Porady dnia

Reklama
newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

  • "Często odwiedzam Egodziecka.pl, by poczytać i doszkolić się z macierzyństwa."

    Iwona - mama rocznej Natalii, Kraków

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

  • Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz obchodów Dni Skandynawskich organizowanych przez Honorowy Konsulat Republiki Finlandii, w grudniu Teatr Nowy zorganizuje dla Państwa aż dwa spotkania z cyklu „Nowy czyta dzieciom".
  • Grudniowy repertuar spektakli dla najmłodszych widzów w Teatrze Capitol zapowiada się imponująco. Po każdej interesującej bajce czeka na nich spotkanie z Mikołajem, który przygotował dla gości słodkie upominki. Ta dodatkowa coroczna atrakcja w Teatrze przyciąga małych widzów i ich rodziców.
  • Księgarnia Badet Ursynów zaprasza w najblizszy weekend na wieczór wróżb andrzejkowych, spotkanie z ciekawymi zwierzętami oraz warsztaty naukowe. Polecamy!

Warto przeczytać - Qlturka.pl

  • Zaczynam od tego, że z każdym opisywanym człowiekiem muszę się zaprzyjaźnić. Z Chopinem zaprzyjaźniłam się do tego stopnia, że mojemu mężowi - pianiście powiedziałam w trakcie pracy nad książką, że gdybyśmy żyli w czasach Chopina, to miałby konkurencję. Bo rzeczywiście zobaczyłam w tym wielkim kompozytorze faceta z krwi i kości, naprawdę świetnego mężczyznę, ciekawą osobowość, człowieka, który mógł się podobać, w którym można się zakochać - mówi Anna Czerwińska-Rydel w rozmowie z Agnieszką Sikorską-Celejewską.
  • 14. Sierpnia 2011 roku w Galerii Sektor I Centrum Kultury Katowice odbył się wernisaż Biennale Sztuki dla Dziecka Katowice 2011. Od dziś do 30. września br. można oglądać wystawy "Strach przed Ciemnością" i "Oswajanie świata".
  • Ostatnio na skrzynkę mailową dostałam od znajomych link do galerii fotograficznej ich dwumiesięcznej córeczki. Lubię oglądać zdjęcia maluszków, dlatego od razu zabrałam się za przeglądanie nowej kolekcji fotografii.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.