e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Porady dnia

newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

  • "Często odwiedzam Egodziecka.pl, by poczytać i doszkolić się z macierzyństwa."

    Iwona - mama rocznej Natalii, Kraków

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

Warto przeczytać - Qlturka.pl

  • W krajach wysoko rozwiniętych bada się wszystko i dogłębnie. Doskonałym przykładem tego zjawiska jest działalność Szwedzkiego Instytutu Książki dla Dzieci (Svenska Barnboks Institutet, SBI).
  • Zamiast "książeczek" i "obrazeczków" - książki i ilustracje, zamiast bylejakości, miałkości i kiczu - świadomość, jak ważne jest to, co wybieramy dla dziecka. Widzieć więcej - w książce i jej możliwych zastosowaniach, roli obrazu i roli ilustratora, w dziecku jako aktywnym odbiorcy...
  • Projektowanie ma wiele twarzy - relacja z Design Festival 2012 „Kids Love Design", 9-18.03.2012 Szczecin Design Festival 2012 „Kids Love Design" odbywa się po raz pierwszy. Nie tylko w Szczecinie, ale także w Polsce. Wydarzenie stworzone z myślą o dzieciach ma na celu przybliżenie pojęcia dizajnu, jego zobaczenie, a także dotknięcie i samodzielne wypróbowanie. Dorośli zaś mają okazję przez chwilę poczuć się dzieckiem... i żałować, że pewne rzeczy, choćby warsztaty, są poza ich granicą wiekową.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.