e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Porady dnia

newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

  • "Bardzo się cieszę, że powstał tak profesjonalny portal! Mogę tylko pogratulować."

    Anna z Mogilna

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

  • Minęło już 30 niedzielnych projekcji i warsztatów porankowych w Centrum Sztuki WRO! W ostatnią niedzielę lipca WRO zaprasza na Wakacyjny Poranek Filmowy, po którym nastąpi miesięczna - sierpniowa przerwa, by z nowym, wypoczętym programem wrócić już od początku września.
  • Klub Kultury Saska Kępa zaprasza w najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 dzieci wraz z rodzicami do wspólnego oglądania przygód podróży Maj i Sonny'ego na dużym ekranie w ramach cyklu "Dziecięce Kino Kępa". Polecamy!
  • Indygo Pracownia Ceramiki dołącza do świętowania urodzin Łodzi i zaprasza w sobotę (26 lipca, godz. 10:00-11:30) na warsztaty lepienia widniejącej w herbie miasta łódki.

Warto przeczytać - Qlturka.pl

  • Kotek na płotku, kaczka-dziwaczka, wierny Burek posłusznie pilnujący domu i podwórka - o tych zwierzętach czytamy naszym dzieciom z przyjemnością. Są one bowiem zabawne, pocieszne, mądre. No i - co najważniejsze - występują w roli bohaterów wielu wierszy oraz bajek.
  • Chyba każda dziewczynka z entuzjazmem zareagowałaby na wakacje w prawdziwym zamku. Pewnie każdy chłopiec z ciekawością zajrzałby do zamkowych lochów, szukając przygody. Gwarantuję, że strudzona mama z lubością złożyłaby głowę na poduszce w zamkowej komnacie. A każdy tatuś? Może skusiłby się na „zwiedzanie" z sommelierem zamkowej winiarni lub obcowanie ze średniowiecznym orężem?
  • Często zastanawiałam się, jak można godzinami spacerować po uzdrowiskowym parku, wdychając balsamiczne powietrze. Przecież to nudne, a memu sercu zawsze bliższy był raczej aktywny wypoczynek. Ileż można wydeptywać te same ścieżki?

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.