e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Porady dnia

Reklama
newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

  • "Często odwiedzam Egodziecka.pl, by poczytać i doszkolić się z macierzyństwa."

    Iwona - mama rocznej Natalii, Kraków

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

  • Zachęta - Narodowa Galeria Sztuki zaprasza w najbliższą niedzielę na warsztaty rodzinne towarzyszące wystawie: "Dzikie pola. Historia awangardowego Wrocławia". Warsztaty rodzinne to warsztaty na wystawach, organizowane przez Galerię Zachęta, skierowane są do rodzin z dziećmi w wieku 4-10 lat. Po obejrzeniu wystawy dzieci i rodzice, pod okiem animatorów, wykonują pracę plastyczną. Polecamy!
  • Projekt "Gdańsk miastem wielokulturowym" powstał z inicjatywy Magdy Bielesz. Artystka za pośrednictwem interwencji w przestrzeń publiczną Dolnego Miasta zwraca uwagę zarówno na wielokulturową tradycję Gdańska jak i współczesne procesy migracyjne. Działaniom artystycznym towarzyszą warsztaty twórcze dla dzieci prowadzone przez Bogusławę Gontarz. Na stronie internetowej projektu można znaleźć mapę obiektów oraz propozycje zajęć edukacyjnych.
  • Narodowy Instytut Audiowizualny w Warszawie zaprasza w sierpniu dzieci w różnym wieku na twórcze zajęcia, m.in. z dźwiękiem i muzyką oraz całe rodziny na warsztaty familijne. Polecamy!

Warto przeczytać - Qlturka.pl

  • Zobaczyć instrumenty z bliska, patrzeć na palce muzykowi, dotknąć, poczuć wibrację dźwięku, zatańczyć, zagrać - takie możliwości dają spotkania z cyklu „Tańcogranie" organizowane przez Filharmonię im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. Skierowane są do dzieci w wieku od 2 do 6 lat.
  • Pisanie i mówienie o naszych najdawniejszych tradycjach uważane było za coś niewłaściwego, coś, o czym mówić należy niemal przyciszonym głosem, jakby mówiło się o czymś złym. Mówię to z doświadczenia, widziałem taką postawę i różne reakcje na przestrzeni lat. To absolutne kuriozum - mówi Igor Górewicz w rozmowie z Agatą Hołubowską.
  • Żałowaliśmy szczerze, że podczas trzytygodniowego pobytu w Rabce nie udało nam się zobaczyć więcej spektakli! Wybraliśmy się na wszystkie możliwe w tym okresie sztuki, a wczytując się w repertuar i oglądając zdjęcia w galerii - apetyt rósł nam coraz bardziej! Teatr Rabcio grywa często poza siedzibą - jeżdżąc do mieszkańców małopolskich miast i miasteczek, a także dalej. Stąd nasz niedosyt... Bo zarówno nas, jak i nasze dzieci zauroczył ten podhalański przybytek Melpomeny.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.