e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Porady dnia

Reklama
newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

  • "Często odwiedzam Egodziecka.pl, by poczytać i doszkolić się z macierzyństwa."

    Iwona - mama rocznej Natalii, Kraków

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

  • W okresie międzyświątecznym, w sobotę 27 grudnia, Księgarnia "Z Bajki" zaprasza dzieci na spotkanie z książką Astrid Lindgren pt. "Patrz, Madika, pada śnieg!". Polecamy!
  • Księgarnia dla dzieci Badet Ursynów zaprasza w okresie okołoświątecznym i noworocznym na zajęcia plastyczne, spotkania literackie, a także spotkanie etnograficzne. Na zajęcia obowiązują zapisy. Polecamy!
  • Mali Inżynierowie podczas codziennych spotkań będą rozwijać swoje zainteresowania i pobudzać wyobraźnię pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Podczas warsztatów dzieci własnoręcznie przeprowadzą mnóstwo doświadczeń chemicznych, zbudują i ożywią całą rodzinę robotów oraz stworzą układy elektroniczne, które będą świecić i brzęczeć! Na dzieci czeka moc atrakcji, w tym konkursy, zawody oraz upominki!

Warto przeczytać - Qlturka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.