e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Porady dnia

Reklama
newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

  • "Egodziecka.pl bywa dla mnie źródłem inspiracji do pracy, a także przypomina mi niejednokrotnie o ważnych kwestiach."

    Agata - mama 10-letniego Tymona, Gliwice

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

  • Zakamarki Małego Domu Kultury to spotkanie z książką, które może się skończyć w zupełnie innym czasie i przestrzeni. Chcemy, żeby książka inspirowała do odkrywania, tworzenia, eksperymentowania. Zdarzyć może się wszystko.
  • Premiera książki pt. „ARCHITEKTURKI. Warszawskie budynki 1945-2013" odbędzie się w Służewskim Domu Kultury, budynku będącym jednym z bohaterów „Architekturek". Spotkanie z autorką Marleną Happach oraz twórcą ilustracji Robertem Czajką poprowadzi Bogna Świątkowska - dziennikarka, promotorka kultury, prezes Fundacji Nowej Kultury Bęc Zmiana.
  • Z okazji Dnia Dziecka, zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na wydarzenie Concordia Kids, które odbędzie się w niedzielę 31 maja i potrwa od godziny 11.00 do 15.00. W programie: warsztaty, strefa testowa, miasteczko samochodowe, mini kiermasz, koncert i spektakl dla najmłodszych oraz wykład dla rodziców. Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. Partnerami wydarzenia są: BMW Smorawiński oraz Klaster Przyjazny Dziecku.

Warto przeczytać - Qlturka.pl

  • Jak nauczyć dzieci historii? Można oczywiście posadzić je z książką i kazać wbijać do głowy fakty znaną metodą „odtąd-dotąd". Niestety niżej podpisana padła ofiarą takiego podejścia i, mimo całego zainteresowania otaczającym światem, już nigdy nie pokocha historii.
  • Rosyjski pisarz Maksym Gorki mawiał: Dla dzieci trzeba pisać tak samo jak dla dorosłych, tylko że lepiej. To racja. Poetka Wanda Chotomska powiedziała kiedyś: Dla dzieci trzeba pisać tak, żeby dorośli nie nudzili się przy czytaniu. I to też racja. Jedna myśl nie daje mi spokoju: a może dla dzieci trzeba pisać takie wiersze, w których odnalazłyby swój dziecięcy język i językową wyobraźnię? Czy to racja?
  • Koniec roku to już tradycyjnie czas przeglądu najważniejszych wydarzeń mijających miesięcy, ocen i podsumowań. Kulturze i sztuce dla dzieci przyglądamy się nieustannie, starając się wyłapywać zjawiska i zdarzenia bardziej lub mniej spektakularne, pokusiliśmy się więc o zestawienie tych, które, naszym zdaniem, szczególnie zasługują na uwagę.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.