e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Porady dnia

Reklama
newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

  • "Bardzo się cieszę, że powstał tak profesjonalny portal! Mogę tylko pogratulować."

    Anna z Mogilna

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

  • Przystanek Zabawa i Toyota-Bielany serdecznie zapraszają na bezpłatne zajęcia dla dzieci pn. Mali Odkrywcy. Tym razem tematem będzie „Wstęp do chemicznej magii z nadmanganianem potasu". Zajęcia odbędą się już jutro o godzinie 11:00 i 14:00. Zapisy trwają!
  • Muzeum Historyczne miasta Krakowa serdecznie zaprasza 6 grudnia na Mikołajkowe warsztaty świąteczne!
  • 3D czyli Dizajn Dla Dzieci zaprasza do Galerii Dizajn-BWA Wrocław na zabawę projektowania błędnych i obłędnych smakowych kombinacji, z których uczestnicy w wieku od 6 do 12 lat stworzą niepowtarzalny film.

Warto przeczytać - Qlturka.pl

  • Janina Porazińska (1888-1971), wybitna pisarka tworząca dla dzieci, ma w Warszawie (od 29 września br.) park swojego imienia. Mieści się on na Powiślu, przy ul. Ludnej, sąsiaduje z Przedszkolem nr 44, które wraz z Towarzystwem Przyjaciół Warszawy (Oddział Powiśle) było organizatorem uroczystości otwarcia parku.
  • W opowieści Lewisa Carrolla pewnego zimowego wieczoru dziewczynka o imieniu Alicja w tajemniczy sposób przechodzi na drugą stronę lustra i przenosi się do magicznej krainy. Przejście w intrygujący Świat-Pod-Drugiej-Stronie-Lustra jest początkiem jej wspaniałej przygody. Ale, ale - zapytacie - co to ma wspólnego z fotografowaniem dzieci?
  • Falisty mazurek, pomarańczowy walc - wszystkie utwory „skomponowane" przez dzieci przy pomocy flamastrów, kredek i kolorowego papieru otrzymały swoje nazwy.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.