e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Porady dnia

Reklama
newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

  • "Jakiegokolwiek tematu nie szukałabym w portalu Egodziecka.pl - na taki trafiam - a to  o nauce czytania dla kilkulatków, a to o tym, jak postępować z niemowlakami, a to o tym, czy stosować kary, czy nagrody czy może żadne z nich..."

    ...

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

  • Teatr Kamienica zaprasza dzieci na najnowszy spektakl z cyklu Brzechwa dla dzieci pt. "Prot i Filip", którego premiera odbędzie się w piątek 24 kwietnia o godzinie 10:30. Polecamy!
  • Cykl koncertów „Smyki" jest wspólnym przedsięwzięciem Akademii Rozwoju Dziecka „Dobry Start", Filharmonii Lubelskiej oraz Zamku Lubelskiego. Projekt skierowany jest do najmłodszych dzieci, począwszy od tych jeszcze nienarodzonych do 5 roku życia oraz ich rodziców.
  • Vip Kids Club zaprasza w najbliższą sobotę dzieci w wieku już od 4 lat na warsztaty konstruktorskie z klockami Lego z serii Angry Birds. Pierwsza grupa spotyka się o godzinie 11:00, a druga (młodsza) o 12:45. Polecamy!

Warto przeczytać - Qlturka.pl

  • Rozśpiewanych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, a pod choinką samych kulturalnych prezentów, życzy Państwu zespół portalu Qlturka.pl - dziecko i kultura.
  • Pięć oryginalnych łodzi Wikingów wydobytych z morskiego dna to nie lada gratka nie tylko dla miłośników żeglarstwa i historii.
  • Od początku twierdziłem i zdania nie zmieniam, że to Muzeum jest dla dzieci w każdym wieku :) ale przede wszystkim dla dorosłych, którzy pozostawiają w Księdze Pamiątkowej ogromną ilość wpisów jasno pokazujących, że Muzeum spełnia swoją rolę i dostarcza ogromnej porcji wiedzy i właśnie wzruszeń - mówi Wojciech Jama, pomysłodawca utworzenia Muzeum Dobranocek w Rzeszowie, jego współtwórca i pierwszy dyrektor.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.