e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Porady dnia

Reklama
newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

  • "Informacje prezentowane w Egodziecka.pl są bardzo przystępnie przekazywane - polecamy portal rodzicom naszych pacjentów"

    LOBUS Pracownia Diagnozy i Terapii Dziecka, Gabinet Integracji Sensorycznej

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

  • Fundacja Sto Pociech w Warszawie zaprasza w dwie soboty lipca na interesujące warsztaty - rodzinne stolarskie i przyrodnicze. Zapisy trwają. Polecamy!
  • W najbliższy czwartek, 2 lipca o godz. 12:00, zajęciami zatytułowanymi Muzeum - nie tylko cztery ściany rozpocznie się w Muzeum Miasta Łodzi wakacyjny cykl warsztatów dla dzieci zatytułowany Akademia Małego Kustosza. W ramach cyklu we wszystkie czwartki lipca (2, 9, 16, 23, 30) i sierpnia (6, 13, 20, 27) w godzinach 12:00-14:00 odbędą się różnorodne zajęcia związane z funkcjonowaniem muzeum. Wstęp jest bezpłatny, ale z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy.
  • Wędrujący festiwal sztuki Karawana planuje odwiedzić 8 miejscowości województwa mazowieckiego, w których realizowany będzie program artystyczny. To projekt umożliwiający mieszkańcom województwa mazowieckiego aktywne uczestniczenie w nowych, otwartych formach życia kulturalnego.

Warto przeczytać - Qlturka.pl

  • Do Muzeum Dobranocek ze zbiorów Wojciecha Jamy w Rzeszowie można iść z różnymi zamiarami: spotkania się ze swoimi wspomnieniami, ucieczki do lat dziecinnych czy po to, by pokazać dzieciom dawny świat bajek telewizyjnych, lub, jeśli go znają, umożliwić spotkanie oko w oko z bohaterami. Sama nie wiem, co mnie bardziej tam ciągnęło, ale chyba najbardziej... własna ciekawość.
  • Jeszcze do niedawna dzieci traktowane były w niektórych miejscach związanych z kulturą, a szczególnie muzyką poważną, po macoszemu. Na szczęście to się zmienia i coraz więcej placówek organizuje specjalne koncerty i poranki dla najmłodszych słuchaczy.
  • Falisty mazurek, pomarańczowy walc - wszystkie utwory „skomponowane" przez dzieci przy pomocy flamastrów, kredek i kolorowego papieru otrzymały swoje nazwy.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.