e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Porady dnia

newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

  • "Informacje prezentowane w Egodziecka.pl są bardzo przystępnie przekazywane - polecamy portal rodzicom naszych pacjentów"

    LOBUS Pracownia Diagnozy i Terapii Dziecka, Gabinet Integracji Sensorycznej

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

  • Kawiarnia dla dzieci Nutka Café oraz Klub Edukacji Muzycznej DO-RE-MI-FA zapraszają w sobotnie i niedzielne popołudnia na Fabrykę Cudaków, Śpiewnik Przedszkolaka i Kino na Poduchach, a w tygodniu na zajęcia baletowe, adaptacyjne do przedszkola i zabawę dla chłopców. Polecamy!
  • cafe niebko w Szczecinie zaprasza jeszcze w tym tygodniu dzieci na warsztaty, trzy spektakle teatralne oraz zajęcia pokazowe zumby dla dzieci. Polecamy!
  • Akademia Pokoleń - projekt edukacyjno-kulturalny organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie Górniczej, we wrześniu na nowo zatętni życiem! Po wakacyjnej przerwie pojawiła sie nowa oferta spotkań i warsztatów.

Warto przeczytać - Qlturka.pl

  • 8 grudnia w Projekt Teatr Warszawa odbędzie się premiera spektaklu „Księżniczka Nieśpioszka". Pełna niespodzianek historia księżniczki, która na pewien czas zamieniła życie mieszkańców królestwa w koszmar. Pozwoliła, żeby dobro zasnęło na dnie jej serca, a tym samym rozbudziła okropnie nadęte samolubstwo. Czy dzięki snom można odmienić swoje postępowanie? Na to pytanie odpowie nasza bajka.
  • Już 6 grudnia do Bałtowa przyleci na zaczarowanych saniach Święty Mikołaj. Spotkanie z nim to pragnienie każdego dziecka i nie tylko... Nadchodzi czas, by to marzenie wreszcie się spełniło. Razem z nim przybędzie ekipa pracowitych elfów oraz bajkowi przyjaciele. Zamieszkają w bałtowskiej Wiosce Świętego Mikołaja i pozostaną z nami aż do wiosny.
  • Niebawem wakacje - przemierzać będziemy Polskę wzdłuż i wszerz, dlatego już teraz chcę zaproponować malownicze i wyjątkowe miejsce na wschodzie Polski, gdzie wraz z dziećmi można beztrosko pohasać na świeżym powietrzu, poznać nieco historii w sielskim klimacie, z bliska poobserwować domowe zwierzęta hodowlane (m.in. krowy, konie, kozy, kaczki, kury), które tam mieszkają, a nawet przekąsić pieroga w wiejskiej gospodzie, gdy zgłodnieje się podczas wędrówki. Zapraszam do Muzeum Wsi Lubelskiej (MWL) w Lublinie, gdzie można miło spędzić cały dzień.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.