e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Porady dnia

Reklama
newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

  • "Bardzo się cieszę, że powstał tak profesjonalny portal! Mogę tylko pogratulować."

    Anna z Mogilna

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

  • W sobotę 5 września Pałac Kultury we współpracy z firmą Potworkowo będą umilać czas wszystkim dzieciom, które planują wjazd z Rodzicami na taras widokowy na XXX piętrze. To tam będą odbywać się wspaniałe animacje dla dzieci w każdym wieku!
  • 6 września o godz. 12.30 Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza na pierwszy spektakl w nowym sezonie, „Władcę Skarpetek" w reż. Jacka Timingeriu.
  • We wrześniu br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 10.30 dzieci zobaczą nowe odcinki „Przygody słoniczki Elli" i „Tree Fu Toma", zaś o 12.00 dzieci wybiorą się w intergalaktyczną podróż wraz z elitarną grupą statków kosmicznych dzięki bajce „Kosmoloty".

Warto przeczytać - Qlturka.pl

  • "Kiedy zacząłem robić pierwsze ilustracje do książek, były obawy, czy to nie za daleko posunięta fantazja, czy będą zrozumiałe dla dzieci". - O Gapiszonie i nie tylko mówi Bohdan Butenko.
  • Tak mogłabym rozpocząć opowieść poświęconą bohaterce książki, którą po raz pierwszy przeczytałam przed laty, a powróciłam do niej kilkanaście dni temu. Jako czytelniczka, tropiąca obiegowe motywy i wątki, mogłabym dodać: „Dobre wróżki są piękne. Chodzą we wspaniałych sukniach. Czynią dobro i pojawiają się wtedy, gdy bardzo potrzebujemy ich pomocy". Gdybym jednak zdecydowała się na taką narrację, minęłabym się z prawdą. Spotkałam bowiem wróżkę, która - choć była szlachetna, dobra i wspaniała, serdeczna oraz pomocna - nosiła brzydkie, workowate sukienki, garbiła się, miała liczne zmarszczki i mieszkała w ruderze, a nie, na przykład, w kryształowym pałacu.
  • Na tegoroczny Mały Kontrapunkt, który odbył się w dniach 13-15 kwietnia w Szczecinie w ramach XLVII Przeglądu Teatrów Małych Form przyjechały cztery teatry ze Skandynawii: jeden ze Szwecji, jeden z Norwegii i dwa z Finlandii. Pokazały przedstawienia stworzone w różnej estetyce, skierowane do dzieci w różnym wieku: od 6 miesięcy do lat kilkunastu.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.