e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Archiwum Wydarzeń

Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Egodziecka.pl bywa dla mnie źródłem inspiracji do pracy, a także przypomina mi niejednokrotnie o ważnych kwestiach."

    Agata - mama 10-letniego Tymona, Gliwice

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Półkolonie zimowe z bardzo bogatym programem w całej Polsce

dodano: 23-12-2016
Czy zastanawiałeś się jak zorganizować dziecku ciekawy wypoczynek w mieście? Dobrą formą będą półkolonie, które pozwolą na oswojenie się z formą całodniowych zajęć bez rodziców, a w przyszłości samodzielny wyjazd na kolonie. Bardzo atrakcyjny program oferuje Mały Geniusz w 10 miastach w Polsce. 

Dzieci spędzają wolny czas, poznając wiele dyscyplin od eksperymentów chemicznych i fizycznych, szachów, tańca, przez języki obce i podstawy ekonomii, po architekturę, planowanie przestrzenne czy trening kreatywnego myślenia pod okiem wykwalifikowanej kadry, zapraszamy! Mały Geniusz zorganizował już 140 turnusów półkolonii w całym kraju, a w zajęciach wzięły już udział ponad 4 tysiące zadowolonych dzieci. Zajęcia zgłaszane są do Kuratorium Oświaty.

Mały Geniusz

Jak to wygląda?
Zajęcia od 7:30 do 17.30/18:00 
W terminach od 16 stycznia do 26 lutego
10 miast: Warszawa (Centrum, Mokotów i Ursynów), Poznań, Gdańsk, Kraków, Łódź, Wrocław, Lublin, Bydgoszcz, Katowice i Szczecin
Bardzo ciekawy program półkolonii 
Ceny już od 349 zł za turnus
Eksperymenty, sztuka wystąpień publicznych, savoir-vivre, fotografia, pierwsza pomoc, języki obce, rzeźba, gry logiczne, bezpiecznie w sieci, ethno design, przedsiębiorczość, budowanie pewności siebie
Dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat.
 
Mały Geniusz
 
Cena 
Ceny już od 349 zł za turnus! Jeżeli nie wiesz jeszcze dokładnie kiedy będziesz chciał uczestniczyć w półkoloniach możesz skorzystaj z niższej ceny i w późniejszym terminie w ramach wolnych miejsc zmień datę i lokalizację turnusu.

Co obejmuje cena?
Profesjonalną opiekę wykwalifikowanej kadry od 7.30 do 17.30/18.00
Codzienne spotkania z wyjątkowymi osobami, specjalistami różnych dziedzin, mistrzami Polski 
i zwycięzcami międzynarodowych konkursów,
Zajęcia prezentujące różne dyscypliny wiedzy codziennie zajęcia ruchowe bądź taneczne, a oprócz tego m.in. zajęcia z eksperymentów, inteligencji finansowej, sztuki wystąpień publicznych, architektury, protokołu dyplomatycznego, pierwszej pomocy, języka chińskiego, angielskiego, pierwszej pomocy, szachów, fotografii, druku 3D oraz wiele innych,
Jedną wycieczkę w tygodniu (teatr improwizowany, Centrum Nauki Kopernik, kino, warsztaty tematyczne, straż pożarna, radio, telewizja etc.)
Pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad (2 zestawy do wyboru), podwieczorek, przekąski dostępne w sali oraz ciepłe i zimne napoje)
Ubezpieczenie NNW
Dyplom na koniec turnusu dla każdego Małego Geniusza
Mały Geniusz
 
Skontaktuj się z organizatorem:
tel. 570 113 230
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Opublikowane w: Archiwum Wydarzeń
Słowa kluczowe:

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.