e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Strona jest świetna, stanowi ewenement wśród portali dla rodziców."

    Emilia - mama 2-letniej Ani, Warszawa

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Pogotowie Chustowe - Iza Banach-Kubik

Nosząc w chuście dajesz dziecku kontynuację znanych odczuć ze świata sprzed porodu. Dajesz mu poczucie bezpieczeństwa, dotyk,  zmniejszasz stres i napięcia, odcinasz od nadmiaru wrażeń, stymulujesz rozwój emocjonalny. Budujesz wspaniałe podwaliny bliskiej relacji z dzieckiem na całe życie. Umożliwiasz naukę życia poprzez obserwację świata z dorosłej perspektywy, a także dbasz o prawidłowe ułożenie i rozwój stawów biodrowych i kręgosłupa maleństwa.

Nosząc w chuście nie musisz ściśle podporządkować swojego życia rytmowi maleństwa, za to szybciej uczysz się swojego dziecka. Możesz zachować mobilność sprzed porodu, nie bać się bezdroży, schodów, wchodzenia do sklepu ani komunikacji miejskiej. Masz wolne ręce, więc możesz sprzątnąć, ugotować obiad, uprasować. Możesz bez przeszkód bawić się ze starszym dzieckiem na placu zabaw. Dbasz o swój kręgosłup i stawy w rękach.

Iza Banach-Kubik – Doradca Noszenia ClauWi®, trener i coach z doświadczeniem. Propagatorka ekologicznego stylu życia i świadomego rodzicielstwa bliskości. Prowadzi konsultacje i warsztaty dotyczące chustowania i naturalnego pieluchowania. Prywatnie – aktywnie nosząca w chuście mama trójki dzieci. Pracuje na terenie Warszawy i okolic.

Rodzicu,

Naucz się motania na lali treningowej,  zdobądź wiedzę o uwarunkowaniach fizycznych dziecka zanim zawiążesz je w chuście. Nie eksperymentuj na dziecku.

2,5-godzinna lekcja w zaciszu domowym, lub w grupie da Ci umiejętności i wiedzę, aby bezpiecznie nosić dziecko w chuście i bez chusty. Przy okazji poznasz kolorowy, zdrowy i tani świat pieluch wielorazowych.

www.PogotowieChustowe.pl

Dane kontaktowe:
  • Adres www: www.PogotowieChustowe.pl
  • Telefon: + 48 666 538 731
  • Adres e-mail: iza@pogotowiechustowe.pl

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.