e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Jakiegokolwiek tematu nie szukałabym w portalu Egodziecka.pl - na taki trafiam - a to  o nauce czytania dla kilkulatków, a to o tym, jak postępować z niemowlakami, a to o tym, czy stosować kary, czy nagrody czy może żadne z nich..."

    ...

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Piramida w kuchni na wynos

dodano: 16-09-2015
Nowa książka Joanny Gorzelińskiej, autorki bestsellerowego poradnika „Piramida w kuchni czyli dzieci zdrowo gotują”! Nadszedł czas porannych dylematów: co spakować dziecku do szkoły, a sobie do pracy? Marzysz, żeby twoja rodzina była szczupła i zdrowa? Wrzesień to idealny czas na lekcje… pakowania lunchboxów.

Według najnowszych badań co czwarte dziecko w Polsce ma problem z nadwagą. 1 września 2015 roku weszła w życie ustawa o żywieniu dzieci w placówkach oświatowych. To bardzo ważny krok nie tylko w walce z otyłością uczniów, ale również walce o poprawę jakości naszego życia. To zarazem wielkie wyzwanie dla szkół i rodziców.
 
Pakowanie lunchboxów nie jest takie trudne i czasochłonne, jak mogłoby się wydawać. Książka „Piramida w kuchni na wynos” składa się z trzech części. W pierwszej czytelnik znajdzie wiele cennych wskazówek o zdrowym odżywianiu, w drugiej przepisy na proste i pyszne dania „na wynos”, a w trzeciej gotowe zestawy lunchboxowe. 
 
Piękne zdjęcia autorki książki oraz wyjątkowe rysunki grafika i komiksiarza Dennisa Wojdy sprawiają, że po lekturze książki „Piramida w kuchni na wynos” każdy zapragnie spakować swój pyszny i kolorowy lunchbox!
 
Piramida w kuchni na wynos
Joanna Gorzelińska
il. Dennis Woyda
Wydawnictwo Wilga, 2015 r.

JOANNA GORZELIŃSKA jest politologiem, dziennikarką, blogerką, wolontariuszką Fundacji „Szkoła na widelcu” i ambasadorką ogólnopolskiej akcji „Kocham, nie truję”. Jest mamą czwórki dzieci, której największą frajdę sprawia wspólne rodzinne gotowanie. Za cel postawiła sobie inspirować inne rodziny, by jadły i żyły zdrowo. Polecamy również jej poprzednią książkę „Piramida w kuchni czyli dzieci zdrowo gotują” (wyd. 2013, drugie wydanie: Wilga 2015).
 
Opublikowane w: Ciekawe książki
Słowa kluczowe:

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.