e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Archiwum Wydarzeń

Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Strona jest świetna, stanowi ewenement wśród portali dla rodziców."

    Emilia - mama 2-letniej Ani, Warszawa

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Optima i Twój Robot organizują wakacyjny konkurs edukacyjny dla dzieci

dodano: 09-08-2017
Optima DHA wraz z portalem edukacyjnym Twojrobot.pl przygotowały wakacyjny konkurs dla dzieci „Mądre główki do Robota!”. Nagrodami w konkursie są m.in. roczne kursy robotyki.


W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku 6 – 12 lat, które stworzą robota według własnego pomysłu. Prace konkursowe mają powstać z rzeczy z recyclingu, niepotrzebnych opakowań, guzików, kabli lub innych skarbów. Każda praca powinna być opisana – imieniem robota oraz jego funkcją. Prace mogą zgłaszać rodzice lub opiekunowie pociech przez stronę: www.optymalnewybory.pl/konkurs w terminie od 10 lipca do 25 sierpnia 2017r. Na stronie zobaczyć będzie można galerię robotów zgłaszanych do konkursu. Wyniki zostaną opublikowane na stronie konkursowej 1 września br.

Nagrodami w konkursie są Roboty Dash and Dot, roczne kursy robotyki Twój Robot oraz zestawy klocków LEGO. Oceniana będzie kreatywność prac konkursowych oraz funkcjonalność robotów.

Celem konkursu jest pobudzenie kreatywności dzieci, także podczas wakacji i jednoczesna edukacja rodziców na temat wpływu kwasu DHA na rozwój mózgu dzieci.
„Planując konkurs zdecydowaliśmy się na współpracę z platformą Twój Robot, gdyż jest to marka pozwalająca rozwinąć kreatywność dzieci. ” – mówi Katarzyna Marczewska-Kula, ZT „Kruszwica” S.A. - „Misją marki Optima jest edukacja  Polaków w zakresie zdrowego stylu życia. W konkursie podkreślamy jak ważne jest dostarczanie kwasu DHA, który wspiera prawidłowe funkcjonowanie mózgu i wzroku. Nasz produkt, Optima DHA, zawiera olej z mikroalg morskich, który jest naturalnym źródłem kwasu DHA”. 

Więcej informacji na temat konkursu - www.optymalnewybory.pl/konkurs
Opublikowane w: Archiwum Wydarzeń

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.