e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama
newsletter

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Egodziecka.pl bywa dla mnie źródłem inspiracji do pracy, a także przypomina mi niejednokrotnie o ważnych kwestiach."

    Agata - mama 10-letniego Tymona, Gliwice

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Miesięcznik "Przyjazny Pedagog"

dodano: 12-06-2016
Czasopismo „Przyjazny Pedagog” skierowane jest do przyszłych i obecnych rodziców. Miesięcznik skupia się na problemach związanych z pedagogiką.

Współcześnie istnieje wiele problemów wychowawczych, z którymi rodzice nie umieją sobie poradzić. Z pomocą przychodzi „Przyjazny Pedagog”, na którego łamach poruszane są rozmaite zagadnienia, a problemy opisywane krótko i treściwie. Eksperci dopierają najlepsze rozwiązania i proponują ćwiczenia, opisane w sposób prosty i zrozumiały, tak aby nikt nie miał problemu z ich interpretacją. 
 
Nie brakuje również tematów związanych z ciążą oraz wychowaniem dziecka od poczęcia do osiągnięcia dojrzałości. Czytelnicy znajdą także kącik listowy, w którym rodzice mogą zadawać pytania lub nadsyłać interesujące ich tematy do poruszenia w kolejnych numerach.

 
Opublikowane w: Ciekawe książki
Słowa kluczowe:

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.