e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Patronaty

Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Jakiegokolwiek tematu nie szukałabym w portalu Egodziecka.pl - na taki trafiam - a to  o nauce czytania dla kilkulatków, a to o tym, jak postępować z niemowlakami, a to o tym, czy stosować kary, czy nagrody czy może żadne z nich..."

    ...

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

MeloKoncert dla niemowląt i małych dzieci

dodano: 21-08-2017
Zapraszamy na koncert z elementami zajęć umuzykalniających prowadzonych zgodnie z teorią uczenia się muzyki według Edwina Eliasa Gordona. Zajęcia polegają na stymulowaniu słuchu malutkich dzieci (w wieku od 1 miesiąca do ok. 3-4 lat) za pomocą śpiewu w różnych skalach oraz rytmu i ruchu.

 
W miłej, swobodnej atmosferze zaprosimy Was do zabawy przy muzyce na żywo. Będziemy wspólnie śpiewać, mówić wierszyki, tańczyć i słuchać muzyki oraz bawić się melodią i rytmem. Zamiast na prawdziwej scenie będziemy razem z Wami na podłodze na poduszkach i dywanikach.
 
Koncerty prowadzą dwie mamy, nauczycielki muzyki i absolwentki Akademii Muzycznych – Basia Habisiak i Ania Natalicz.
 
Basia Habisiak – muzyk, pedagog, organizator koncertów, wiceprezes Fundacji Camerata Varsovia, właściciel Agencji Artystycznej Nanu Art. Absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie na wydziale Edukacji Muzycznej i Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu na Wydziale Zarządzania. Nauczycielka muzyki w szkołach muzycznych i ogólnokształcących. Prowadzi zajęcia umuzykalniające dla dzieci w przedszkolach i w grupach z rodzicami. Uczestniczka kursu „Improwizuję czyli audiuję” dla osób kierujących edukacją muzyczną małego dziecka zgodnie z założeniami teorii uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona. Autorka projektu „MeloMaluchy MeloBrzuchy” – zajęć umuzykalniających dla kobiet w ciąży i dzieci do lat 3, tzw. „gordonków” oraz cyklu MeloKoncertów.
 
Ania Natalicz – skrzypaczka, nauczyciel muzyki, magister sztuki, absolwentka Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, certyfikowana instruktorka zajęć umuzykalniających wg teorii E.E.Gordona. Współpracuje z różnymi orkiestrami, wykonuje muzykę kameralną w duecie z tradycyjnym japońskim instrumentem koto (Nishi no Onkyo) oraz fortepianem (Claire de lune). Prowadzi koncerty umuzykalniające dla dzieci w ramach projektu „Klasyka dzieciom” w Warszawie.
 
 
MELOKONCERTY 26.sieprnia 2017 sobota, godzina 10:00 i 11:15
 
Mary Poppins’ House Saska Kępa ul. Zwycięzców 4D Warszawa
 
Bilety 15 zł/osoba na ewejsciowki.pl
 
INFORMACJE: facebook.com/melomaluchy_melobrzuchy, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Patroni i Partnerzy MeloKoncertów:
 
NARODOWE CENTRUM KULTURY – w ramach projektu KULTURA DOSTĘPNA
MILLION CLOUDS – magazyn pozytywnych rodziców
PL – portal o atrakcjach dla dziecka w Warszawie
DZIECKO W WARSZAWIE – portal oraz informator dla rodziców warszawskich dzieci
PL – portal dla nowoczesnych rodziców
PL – kultura dla dziecka
PL – portal dla rodziców
MUZYKA FILM SZTUKA. – magazyn alternatywny dla ludzi sztuki
PL – portal o atrakcjach dla dzieci z całej Polski
Organizatorzy:
 
Agencja Artystyczna Nanu Art Barbara Jagodzińska-Habisiak
Fundacja Camerata Varsovia
MeloMaluchy MeloBrzuchy
Abrakadabra
Opublikowane w: Patronaty

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.