e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • ”Egodziecka.pl to dla mnie źródło inspiracji. Portal poleca świetną literaturę fachową, którą ja z kolei polecam moim Klientom."

    Justyna Sawicka, www.bookafka.pl

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

"Mądry Rodzic" - seria dla rodziców

dodano: 27-02-2017
Fiszki.pl wydały serię książeczek "Mądry Rodzic" - www.rodzice.fiszki.pl. W skład serii wchodzą 4 tytuły - praktyczne poradniki dla przyszłych i obecnych rodziców.
 
Każdy tytuł zawiera 40 kart, na których zebrane są informacje na dany temat (np. ciąży i porodu), które warto znać. Natomiast każda z kart obejmuje osobne zagadnienie (np. odżywiania w czasie ciąży) i stanowi odrębną, zamkniętą całość. Poradniki mają formę niewielkiej książeczki, która idealnie mieści się w dłoni. 
 
Opisy tytułów:

1. Ciąża i poród - niezbędnik Mamy, czyli jak pewnie przejść przez ciążę i poród oraz skompletować wyprawkę.  
2. Niemowlę - instrukcja obsługi, czyli jak zajmować się niemowlęciem – karmić, przewijać, kąpać, kłaść do snu, dbać o zdrowie… 
3. Dwulatki tak mają, czyli jak zrozumieć bunt dwulatka i dzięki temu pomóc dziecku i sobie.
4. Dziecko-rodzic. Budowanie więzi, czyli jak nawiązać prawdziwą, szczerą i głęboką więź z dzieckiem.
Opublikowane w: Ciekawe książki

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.