e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Często odwiedzam Egodziecka.pl, by poczytać i doszkolić się z macierzyństwa."

    Iwona - mama rocznej Natalii, Kraków

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Kiedy do logopedy?

dodano: 28-05-2012
Pierwsze słowa dziecka przyjmowane są przez rodziców z bezkrytycznym zachwytem. Mamusie i tatusiowie oraz babcie, ciocie i cała reszta z rozczuleniem wsłuchują się w każde "bach" i "bum" i "kokoko". Z każdym dniem intensywnego treningu, jakim jest dla malucha realizowanie potrzeby opowiedzenia każdemu o wszystkim, mowa staje się coraz bardziej wyraźna. I tu pojawiają się u niektórych rodziców wątpliwości: czy moje dziecko ma prawidłową wymowę? Zapraszamy do zapoznania się z artykułami specjalistów, którzy postarają się rozwiać wątpliwości każdego opiekuna.

 

 

Uwaga:
Wszystkie materiały zawarte w serwisie EgoDziecka.pl mają charakter informacyjny i edukacyjny, nie są równoznaczne z profesjonalną poradą specjalisty!

Opublikowane w: Rodzicielskie dylematy

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Umieszczone przez: Ewa środa, 03 Lipiec 2013 19:34
    Trzeba zwrócić uwagę na to , że rodzice rozumieją nawet niezrozumiałą mowę swego dziecka. Problemy zaczynają się w przedszkolu w najmłodszej grupie. dziecko mówi w sobie znanym języku , nauczyciel nie może zrozumieć tej mowy i stąd wynikają problemy.

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.