e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Patronaty

Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Strona jest świetna, stanowi ewenement wśród portali dla rodziców."

    Emilia - mama 2-letniej Ani, Warszawa

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

"Jajo w sieci" - spektakl edukacyjny

dodano: 19-01-2017
A gdyby tak pewnego dnia na waszej drodze stanęło jajo? Wielkie jajo, którego tylko pozornie nie widać? A na dodatek można nim sterować! Co? Dinozaury wyginęły i takie jaja nie istnieją? Tak wam się wydaje? To może oznaczać tylko jedno – nie macie jeszcze tej aplikacji! A Werka już ma!
 
W Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 w niedzielę, 29 stycznia o godz. 16.00 odbędzie się premiera spektaklu dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat  pt. „Jajo w sieci”. Jest to dynamiczna, pełna energii, wzruszająca opowieść o dwóch rywalizujących ze sobą światach: realnym i wirtualnym.  Gwarantuje widzom świetną zabawę, dynamiczną akcję i wciągającą fabułę, Uwrażliwia na ryzyko, wynikające ze zbyt częstego korzystania z elektroniki i Internetu. Opowiadając o uniwersalnych, życiowych wartościach, uczy postaw prospołecznych i pobudza do kreatywnego myślenia i działania. 
 
Scenariusz przedstawienia „Jajo w sieci” został napisany przez pedagoga Annę Gil i aktorkę Ewę Gorzelak. „Jesteśmy matkami. Z niepokojem obserwujemy jak często dzieci sięgają po wszelką elektronikę. Coraz chętniej odpływają w wirtualny świat gier, Internetu i portali społecznościowych. Robią tysiące „selfie”, by je natychmiast opublikować. Najważniejsze stają się dla nich aplikacje, programy, osiągnięcia w grach. „Pobyć razem” przybrało zupełnie inny wymiar” – mówią autorki. 
 
W rolach głównych wystąpią znane aktorki: Ewa Gorzelak, Hanka Brulińska i Magdalena Gnatowska, która jest także reżyserką spektaklu. Scenografię przygotował Rob Kowański, a muzykę skomponowali Aleksander Maksimow i Paweł Derentowicz. Sztuka jest dedykowana uczniom szkoły podstawowej (klasy I-VI). Spektakl będzie grany od lutego również w formie zorganizowanej dla szkół.
 
Bilet dla dzieci – 10 złotych, bilet dla dorosłych – 20 złotych do nabycia w kasie KDK oraz na stronie internetowej konstancinskidomkultury.pl (zakładka bilety).
 
JAJO W SIECI - PREMIERA
Niedziela, 29 stycznia, godz. 16.00
Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15 (Hugonówka)

Kolejne spektakle 1 i 8 lutego
 
Opublikowane w: Patronaty
Słowa kluczowe:

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.