e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Egodziecka.pl bywa dla mnie źródłem inspiracji do pracy, a także przypomina mi niejednokrotnie o ważnych kwestiach."

    Agata - mama 10-letniego Tymona, Gliwice

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Frania, Kupmi i Takale – premiera książki, dzięki której zapomnisz o marudzeniu przy stole!

dodano: 17-06-2018
Czy i Was niekiedy dopada gromadka pewnych uroczych łobuziaków? Frania już je rozgryzła – nie z Franią takie numery! 

 
Niechcemisię przyczłapie tylko czasami, ale zawsze w porze mycia zębów. Czarującej Kupmi ciężko odmówić kolejnej sukienki z kokardką. Jużniemogę zjawi się raz dwa, gdy wyczuje kapustę, i to pod każdą jej kiszoną postacią. Bojesię lubi przycupnąć w swojej kryjówce za zasłonką. A wszędobylskie
i ciekawskie takale nie sposób przegadać. 
 
Książka Iwony Czerkas w przystępny i zabawny sposób przedstawia świat, w którym rządzą dziecięce zachcianki  i humorki. A te potrafią przyprawić o zawrót głowy! Autorka trafnie obrazuje je, nadając im twarz sympatycznych, ale przebiegłych stworków. To pozycja idealna dla dziecka, ale i rodzica, który wykorzystał już wszystkie sposoby na udobruchanie swojego wymagającego malucha. Pozwala ona dziecku zrozumieć własny charakter i pomaga zmienić zachowanie.
 
Autorką bajecznych ilustracji jest Katarzyna Nowowiejska. Patronat medialny nad tytułem objęły: TVP ABC, Przedszkola.edu, Dziecko. Najlepsza Inwestycja, egoDziecka.pl.
 
 
„Frania, Kupmi i takale”, Iwona Czerkas, Wydawnictwo Skrzat 2018.
Opublikowane w: Czytelnia

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.