e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Felietony

Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Informacje prezentowane w Egodziecka.pl są bardzo przystępnie przekazywane - polecamy portal rodzicom naszych pacjentów"

    LOBUS Pracownia Diagnozy i Terapii Dziecka, Gabinet Integracji Sensorycznej

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

To nie jest kraj dla najmłodszych ludzi

dodano: 19-03-2012
Mój poziom irytacji przekroczył próg ostrzegawczy i fala złości rozlała się... na papier - na całe szczęście.

Więcej
Słowa kluczowe:

Dzieci i ryby włosów nie mają

dodano: 12-03-2012
Wizyta  z dziećmi u fryzjera  - coś co odwlekam w nieskończoność. Niestety w końcu sądny dzień nadchodzi, nie ma ucieczki. Chłopakom nie przypnę spinek,  nie zrobię kucyków na czubku głowy, a czupryna rozrasta się i rozrasta.

Więcej
Słowa kluczowe:

Ratunku! Tata na placu zabaw! Czyli o wychowywaniu dzieci w Holandii

dodano: 05-03-2012
Ratunku! Tata na placu zabaw! Czyli o wychowywaniu dzieci w Holandii
W każdy wtorek i czwartek przy ładnej pogodzie, czyli kiedy nie padało, chodziłam z Klarą na mały, choć bardzo przyjemny plac zabaw niedaleko naszego starego domu. Większość rodziców była wtedy w pracy, a ich pociechy w żłobkach lub przedszkolach. Najczęściej byłyśmy same na tym placu, czasem spotykałam nieliczne mamy z dziećmi.

Więcej
Słowa kluczowe:

Wakacje świetnie zaplanowane

dodano: 13-02-2012
Posiadanie dwójki lub większej liczby dzieci, oprócz niewątpliwych plusów i oczywistych wydatków, jest codziennym rodzicielskim wyzwaniem. Niewielu jest rodziców, którym snu z powiek nie spędza myśl: „jak doprowadzić ich wszystkich do stadium wczesnej dorosłości bez większych obrażeń na duchu i ciele?”.
Więcej
Słowa kluczowe:

Porozumienie przez sprzeciwienie

dodano: 31-01-2012
Weszłam ostatnio z pierworodnym na nowy, mniemam że wyższy, etap relacji. Porozumienie przez sprzeciwienie. Schemat jest prosty – matka mówi coś do dziecka, zazwyczaj wydaje polecenie, dziecko, nie przerywając wykonywanej czynności, rzuca zaczepne „nie”. I na tym wymiana zdań się kończy.
Więcej
Słowa kluczowe:

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.