e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama
newsletter

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Strona jest świetna, stanowi ewenement wśród portali dla rodziców."

    Emilia - mama 2-letniej Ani, Warszawa

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Jak wybrać szkołę językową?

dodano: 27-09-2017
Jak wybrać szkołę językową?
56 proc. Polaków zna co najmniej jeden język obcy - najczęściej jest to angielski.  Zamiłowanie do uczenia się języków w sposób naturalny wzrasta po wakacjach. Wielu rodziców, uczniów i studentów staje teraz przed dylematem wyboru metody nauczania i szkoły językowej. Na co zwracać uwagę? Który kurs wybrać? Eksperci Cambridge English - jednostki Uniwersytetu Cambridge, odpowiedzialnej za certyfikację językową - opracowali kilka porad.
Więcej

Polska platforma muzyczna na Kickstarterze

dodano: 15-09-2017
Polska platforma muzyczna na Kickstarterze
Czy rozwiązanie krakowskich artystów odmieni twarz edukacji muzycznej dzieci na całym świecie?
Więcej

Disney English łączy naukę z zabawą

dodano: 14-09-2017
Disney English łączy naukę z zabawą
Od początku października w sieciach szkół języków obcych Profi-Lingua oraz Empik School w 28 miastach ruszają  kursy języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-7 lat prowadzone metodą Disney English. Jest to  metoda sprawdzona w innych krajach, polegająca na całkowitym zanurzeniu się w języku i świecie znanych i lubianych bohaterów filmów Disneya. 
Więcej

Jak pomóc dziecku rozwijać pasje i zainteresowania?

dodano: 29-08-2017
Jak pomóc dziecku rozwijać pasje i zainteresowania?
W życiu każdego dziecka przychodzi czas, kiedy coraz bardziej interesuje się ono naszym światem i odkrywa jego różnorodność. To czas sprzyjający rozwijaniu pasji i zainteresowań. Jak wspierać ten naturalny pęd do wiedzy i pomóc dziecku zgłębiać wiedzę w ciekawiącej je dziedzinie? 
Więcej

Szkoły głośne jak fabryki

dodano: 20-07-2017
Szkoły głośne jak fabryki
Szkoła to miejsce, w którym dzieci spędzają większość swojego aktywnego czasu. Warunki jakie tu znajdują mają ogromny wpływ na ich samopoczucie, relacje z nauczycielami i rówieśnikami oraz na nastawienie do nauki. Tymczasem pomiary i badania wykonywane w szkołach wykazują, że uczniowie przebywają w wielkim hałasie.
Więcej

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.