e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama
newsletter

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Jakiegokolwiek tematu nie szukałabym w portalu Egodziecka.pl - na taki trafiam - a to  o nauce czytania dla kilkulatków, a to o tym, jak postępować z niemowlakami, a to o tym, czy stosować kary, czy nagrody czy może żadne z nich..."

    ...

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Jak mądrze dbać o wszechstronny rozwój dziecka?

dodano: 22-06-2017
Jak mądrze dbać o wszechstronny rozwój dziecka?
Dzieci niezwykle szybko przyswajają wiedzę i uczą się nowych rzeczy. Ważne jest aby rozwój dziecka był równomierny i obejmował wszystkie ważne obszary. Jak mądry rodzic może o to zadbać? Odpowiada ekspert współpracujący z projektem Podwórko Talentów NIVEA, psycholog dziecięcy dr Aleksandra Piotrowska.
Więcej

Polskie szkoły muszą wspierać postawy przedsiębiorcze u dzieci

dodano: 26-05-2017
Polskie szkoły muszą wspierać postawy przedsiębiorcze u dzieci
Nie każdy zostanie przedsiębiorcą, ale każdy będzie korzystał z instrumentów finansowych. Dlatego trzeba prowadzić w szkołach praktyczne działania, które przygotują młodych ludzi do tego, by nie popełniali błędów w dorosłym życiu – to jeden z wniosków podsumowujących drugi rok wdrażania w szkołach programu „Przedsiębiorczy w szkole i w życiu” prowadzonego przez Instytut Wolności.
Więcej

Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem

dodano: 15-05-2017
Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem
Jednym z kluczowych czynników w nauce czytania jest dobór odpowiednich do wieku dziecka metod oraz materiałów. Specjaliści z zakresu edukacji przedszkolnej nie ustalają dolnej granicy, kiedy można rozpocząć naukę czytania, jednak na pewno warto pamiętać, że na tym etapie rozwojowym podstawową aktywnością dziecka jest zabawa. Zatem jeśli planujemy rozpocząć naukę czytania, to zadbajmy o to, żeby miała ona atrakcyjną dla naszej pociechy formę. 
Więcej

Czy zadania domowe są ważne?

dodano: 09-05-2017
Czy zadania domowe są ważne?
Każdy z nas uczęszczał do szkoły, każdy przez to przechodził i musiał odrabiać zadania domowe. Wtedy było to nie do zniesienia i na samą myśl o tym już się nie chciało, szczególnie gdy były zadawane na weekend i to w dość dużej ilości. 
Więcej
Słowa kluczowe:

Nauka języka angielskiego u najmłodszych

dodano: 10-04-2017
Nauka języka angielskiego u najmłodszych
Wszyscy dobrze zdajemy sobie sprawę, że język angielski dominuje na świecie, również w Polsce. Uczymy się go właściwie od przedszkola, aż do końca swojej edukacji. Znajomość tego języka jest pożądana i już nie robi wrażenia, wręcz uznaje się to za normalne i oczywiste. 
Więcej
Słowa kluczowe:

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.