e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama
newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

  • "Egodziecka.pl bywa dla mnie źródłem inspiracji do pracy, a także przypomina mi niejednokrotnie o ważnych kwestiach."

    Agata - mama 10-letniego Tymona, Gliwice

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

Gotowość szkolna – co to takiego?

dodano: 14-03-2017
Gotowość szkolna – co to takiego?
Gotowość szkolna, dojrzałość szkolna, przygotowanie szkolne - to terminy używane często zamiennie. Podstawę do różnicowania tych pojęć daje założenie, że dokonujące się w dziecku zmiany mają charakter spontaniczny i wiążą się z dojrzewaniem. A kierowanie rozwojem przypisuje się złożonemu mechanizmowi biologicznemu, jakim jest właśnie dojrzewanie.
Więcej
Słowa kluczowe:

Rozwijanie motoryki małej

dodano: 13-02-2017
Rozwijanie motoryki małej
Jak wpływać na rozwój dziecka zgodnie z jego wiekiem? Z LEGO® DUPLO® i LEGO® Juniors, rozwój dziecka jest niekończącą się przygodą. Wszystkie klocki LEGO® są kolorowe, kreatywne i dostarczają maluchom ekscytującej zabawy.
Więcej
Słowa kluczowe:

Czy gotowe do szkoły?

dodano: 07-02-2017
Czy gotowe do szkoły?
Marzec to miesiąc, w którym rozpoczyna się proces rekrutacji do klas pierwszych. Rodzice sześciolatków, stojąc przed wyborem, czy posłać dziecko do pierwszej klasy, czy pozostawić w przedszkolu, często działają instynktownie.
Więcej
Słowa kluczowe:

Jak uczy się nasz mózg?

dodano: 02-02-2017
Jak uczy się nasz mózg?
W XXI wieku świat rozwija się dynamicznie, a zmiany zachodzą coraz szybciej. Wymaga to od nas ciągłego i wszechstronnego wzbogacania swej wiedzy. Dzisiaj liczy się umiejętność szybkiego przystosowania się, samodzielność w zdobywaniu wiedzy, kreatywne myślenie. Niezbędne podstawy do tego, by osiągnąć sukces, kształtują się już we wczesnym dzieciństwie. Dlatego bardzo ważna jest stymulacja rozwoju dziecka w pierwszych latach życia.
Więcej
Słowa kluczowe:

Homeschooling – niestandardowy sposób nauki rośnie w siłę

dodano: 16-01-2017
Homeschooling – niestandardowy sposób nauki rośnie w siłę
Rodzice, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad edukacją swojego dziecka i metodami przekazywania wiedzy, coraz częściej decydują się zamienić swój własny dom w salę lekcyjną. Homeschooling, czyli nauczanie domowe, to coraz popularniejszy trend w edukacji. Czy skala tego zjawiska jest duża? W jakiej sytuacji znajdują się obecnie zwolennicy domowej edukacji w Polsce i na świecie?
Więcej
Słowa kluczowe:

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

Warto przeczytać - Qlturka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.