e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama
newsletter

Porada dnia

Wydarzenia

Czytam egodziecka.pl

  • "Bardzo się cieszę, że powstał tak profesjonalny portal! Mogę tylko pogratulować."

    Anna z Mogilna

Reklama

Reklama

Partnerzy

Patronaty

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Najnowsze na forum

Wolontariusz – psi przyjaciel

dodano: 04-01-2017
Wolontariusz – psi przyjaciel
Wolontariat przyczynia się do rozwoju społeczno-emocjonalnego poprzez kształtowanie odpowiednich postaw i naukę wrażliwości, chęci niesienia pomocy innym. Istnieje wiele miejsc, w których można pomagać: hospicja, domy dziecka, Caritas oraz schroniska dla zwierząt. Wszędzie potrzebni są wolontariusze, a że każde z tych miejsc jest bardzo ważne, czasem podjęcie decyzji jest trudne.
Więcej
Słowa kluczowe:

Najcenniejszy prezent

dodano: 04-01-2017
Najcenniejszy prezent
Święta za nami, choinka stoi w kącie, a my ponownie ruszyliśmy biegiem do pracy, obowiązków i tysiąca spraw do załatwienia na wczoraj. Jednak warto się jeszcze na chwilę zatrzymać i zastanowić nad sensem świąt. Czy spędziliśmy je z najbliższymi, czy podarowane dzieciom drogie prezenty zagłuszyły wyrzuty sumienia za cały poprzedni zabiegany rok? Czy możemy powiedzieć, że to były wspaniałe święta spędzone z dziećmi, bez pracy, obowiązków i pośpiechu?
Więcej
Słowa kluczowe:

Zostań Ambasadorem Fundacji Będziemy Rodzicami!

dodano: 07-12-2016
Zostań Ambasadorem Fundacji Będziemy Rodzicami!
Nowa jakość wpierania rodzicielstwa, jaką propaguje Fundacja Będziemy Rodzicami, to nie tylko ukłon w stronę rodziców i dzieci, ale także szansa na owocną współpracę dla tych, którym bliska jest tematyka świadomego i twórczego rodzicielstwa oraz troska o rozwój dziecka na każdym etapie.
Więcej

Twoje dziecko w sieci - ufaj i kontroluj!

dodano: 01-12-2016
Twoje dziecko w sieci - ufaj i kontroluj!
Zanim wręczysz dziecku jego własny smartfon czy tablet, porozmawiaj z nim na temat zagrożeń, z jakimi może mieć do czynienia podczas surfowania w Internecie. Do takiej rozmowy warto dobrze się przygotować – pomóc w tym mogą dostępne serwisy internetowe, na stronach których znajdziesz szereg rad i wskazówek dotyczących bezpiecznego korzystania przez dzieci z Internetu i urządzeń mobilnych.
Więcej
Słowa kluczowe:

Jak rozmawiać z dzieckiem o niepełnosprawności?

dodano: 21-11-2016
Jak rozmawiać z dzieckiem o niepełnosprawności?
Dzieci wykazują zainteresowanie, widząc osobę z niepełnosprawnością. Przyglądają się, zadają pytania, pragną wyjaśnień. Ta naturalna ciekawość i zainteresowanie różnorodnością jest doskonałym powodem, aby rozmowy na temat szacunku do drugiego człowieka rozpocząć już w wieku przedszkolnym. 
Więcej
Słowa kluczowe:

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

Co, gdzie, kiedy - Qlturka.pl

Warto przeczytać - Qlturka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.