e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama
newsletter

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Informacje prezentowane w Egodziecka.pl są bardzo przystępnie przekazywane - polecamy portal rodzicom naszych pacjentów"

    LOBUS Pracownia Diagnozy i Terapii Dziecka, Gabinet Integracji Sensorycznej

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Ruchu Rozwijający Weroniki Sherborne i Original Play

dodano: 03-11-2016
Ruchu Rozwijający Weroniki Sherborne i Original Play
Telefon, komputer, telewizor to chyba najczęstsze atrybuty współczesnych dzieci i młodzieży. Bez nich dzieci często się nudzą i nie potrafią się bawić. Można to szybko zmienić, bo zabawy według Metody ruchu rozwijającego i Original Play na pewno polubią wszyscy. 
Więcej
Słowa kluczowe:

Zapraszamy najmłodszych w podróż do Krainy Aktywności!

dodano: 10-03-2015
Zapraszamy najmłodszych w podróż do Krainy Aktywności!
Rusza wiosenna Akcja edukacyjna Akademii Zdrowego Przedszkolaka! Tym razem zapraszamy najmłodszych we wspólną podróż do Krainy Aktywności. Do włączenia się w podróż zachęcamy również rodziców – organizujemy rodzinny tor przeszkód i wspólnie świętujemy Dzień Ziemi. 
Więcej
Słowa kluczowe:

Sposoby na odzyskanie dobrej formy po ciąży

dodano: 22-01-2015
Polar Loop
Ciąża to czas w życiu kobiety, w którym dochodzi do wielu zmian w jej organizmie. Dotyczą one nie tylko wyglądu zewnętrznego, ale zachodzą również na poziomie hormonalnym, metabolicznym, a także psychicznym. Zrzucanie zbędnych kilogramów po porodzie to nie lada wyczyn – doskonale wie o tym każda świeżo upieczona mama.

Więcej
Słowa kluczowe:

Feria barw i kształtów w kolekcji Vippi Design

dodano: 18-09-2014
Vippi Design

Główną ideą marki Vippi jest podkreślenie niezwykłej więzi łączącej matkę z córkami i wzbudzenie za pomocą stroju pozytywnych emocji. Do tego dochodzi niezwykle oryginalne i kolorowe wzornictwo. Tak samo ubrane mama i córka to po prostu uroczy widok, który z pewnością przyniesie radość całej rodzinie i wywoła na niejednej twarzy uśmiech sympatii.

Więcej
Słowa kluczowe:

Wpływ gier wideo na dziecko

dodano: 24-01-2014
Wpływ gier wideo na dziecko

Czy spędzanie zbyt dużej ilości czasu grając w gry wideo może skrzywdzić moje dziecko?

Więcej
Słowa kluczowe:

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.