e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama
newsletter

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Często odwiedzam Egodziecka.pl, by poczytać i doszkolić się z macierzyństwa."

    Iwona - mama rocznej Natalii, Kraków

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Wydawnictwo Dwie Siostry – zapowiedź wydawnicza: „Mallko i tata"

dodano: 15-03-2018
 Wydawnictwo Dwie Siostry – zapowiedź wydawnicza: „Mallko i tata"
„Mallko i tata” to ilustrowany pamiętnik taty wychowującego synka z zespołem Downa. Gusti – znany argentyński ilustrator i autor książek dla dzieci – zaprasza czytelników do swojego świata, opowiadając historię wyjątkowej więzi łączącej go z synem. Ukazuje zarówno radosne, jak i trudne chwile, z jakich składa się życie z niezwykłym dzieckiem – a także własną drogę od szoku i niezgody do akceptacji i bezwarunkowej miłości. Łącząc różnorodne techniki plastyczne – rysunek, komiks, kolaż – z prostym, bezpośrednim tekstem, tworzy zachwycającą graficznie książkę i poruszający obraz rodzinnej bliskości.Więcej

Niania dla dziecka w wieku szkolnym?

dodano: 15-03-2018
Niania dla dziecka w wieku szkolnym?
Zatrudnienie opiekunki do dziecka, które rozpoczęło naukę w szkole podstawowej może się okazać bardziej praktyczne, niż by się mogło pozornie wydawać. Aż 76% aktywnych zawodowo rodziców nie ma możliwości odebrania dziecka po zajęciach szkolnych. Niania może zrobić to za nich oraz, jeszcze przed powrotem rodziców z pracy, pomóc dziecku w zaległościach w nauce i odrabianiu lekcji.
Więcej

Techniki radzenia sobie ze stresem

dodano: 27-02-2018
Techniki radzenia sobie ze stresem
Różnorodne bodźce wywołujące stres są wszechobecne w naszym życiu. Jako odpowiedzialni rodzice i opiekunowie naszych dzieci, powinniśmy nauczyć je, jak radzić sobie w sytuacjach stresowych. Placówki oświatowe zajmują się edukacją, ale nie przekazują młodemu człowiekowi umiejętności potrzebnych do samodzielnej egzystencji w społeczeństwie. Ta rola spoczywa na nas.
Więcej

Przedszkolak na dodatkowym angielskim

dodano: 20-02-2018
Przedszkolak na dodatkowym angielskim
Bez wątpienia to rodzice są odpowiedzialni za rozwój ich dziecka, to oni kształtują jego wartości i hierarchię w najmłodszych latach. Małe dzieci są bardzo podatne na bodźce i przyjmują wszystko, co się im „poda”. Okres przedszkolny to najlepszy czas na naukę języków, gdyż dzieci są na etapie naśladowania dorosłych, więc powtarzają to, co mówi mama, tata lub nauczycielka. Warto to wykorzystać i zaprowadzić dziecko na zajęcia z języka angielskiego. Nic się nie traci, a można wiele zyskać. 
Więcej

Ekocuda po raz pierwszy w Gdańsku!

dodano: 14-02-2018
Ekocuda po raz pierwszy w Gdańsku!
Warsztaty, wykłady, a przede wszystkim możliwość przetestowania, powąchania i zakupienia szerokiej gamy kosmetyków naturalnych – to wszystko i jeszcze więcej czeka na miłośników eko podczas Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda, które 17 i 18 marca br. po raz pierwszy odbędą się w Gdańsku w Centrum Stoczni Gdańskiej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.Więcej

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.