e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Archiwum

Reklama
newsletter

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Informacje prezentowane w Egodziecka.pl są bardzo przystępnie przekazywane - polecamy portal rodzicom naszych pacjentów"

    LOBUS Pracownia Diagnozy i Terapii Dziecka, Gabinet Integracji Sensorycznej

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

XI edycja Warszawskich Dni Rodzinnych

dodano: 28-02-2018
XI edycja Warszawskich Dni Rodzinnych
Bezpłatne warsztaty i animacje w całej Warszawie! Ruszyły zapisy na Warszawskie Dni Rodzinne. Wybierajcie z ponad setki bezpłatnych atrakcji rodzinnych w  całej Warszawie.
Więcej

Ekocuda po raz pierwszy w Gdańsku!

dodano: 14-02-2018
Ekocuda po raz pierwszy w Gdańsku!
Warsztaty, wykłady, a przede wszystkim możliwość przetestowania, powąchania i zakupienia szerokiej gamy kosmetyków naturalnych – to wszystko i jeszcze więcej czeka na miłośników eko podczas Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda, które 17 i 18 marca br. po raz pierwszy odbędą się w Gdańsku w Centrum Stoczni Gdańskiej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.Więcej

Konferencja ,,Wychowanie w szacunku II edycja"

dodano: 17-08-2017
Konferencja ,,Wychowanie w szacunku II edycja"
Konferencja ,,Wychowanie w szacunku II edycja” to miejsce spotkań ponad 150 rodziców i pedagogów z Wrocławia i okolic. Wydarzenie jest realizowane pod patronatem Family-lab Polska, odbędzie się 21.10.2017 we Wrocławiu.Więcej

Dołącz do akcji charytatywnej „Małe Dzieła Sztuki”

dodano: 24-06-2014
 Dołącz do akcji charytatywnej „Małe Dzieła Sztuki”
 Dołącz do akcji charytatywnej „Małe Dzieła Sztuki”!  – zachęca producent kredek Bambino.
Więcej
Słowa kluczowe:

Preparat z omega-3 dla dziecka - jak wybrać najtańszy?

dodano: 21-01-2014
Preparat z omega-3 dla dziecka - jak wybrać najtańszy?

Czy wiesz, że za taką samą dawkę omega-3 możesz zapłacić 44 razy mniej? (artykuł promocyjny).

Więcej
Słowa kluczowe:

Nauka j. angielskiego przez zabawę - aplikacja

dodano: 17-12-2013

Młodzi krakowscy przedsiębiorcy z firmy Bizo Mobile wydali właśnie na światowy rynek nowatorską aplikację do nauki angielskiego na telefonie komórkowym – Lingo Games.  Aplikacja jest połączeniem nauki metodą tradycyjną z grami zręcznościowymi, co sprawia że nauka angielskiego słownictwa jest szybka i przyjemna. Aplikację udostępniono całkowicie za darmo!

Więcej

Czy wiesz, że „Każde Twoje słowo zmienia życie”?

dodano: 16-12-2013
Czy wiesz, że „Każde Twoje słowo zmienia życie”?

Fundacja Rodzice Przyszłości prowadzi kampanię społeczną, która zwraca uwagę na zjawisko przemocy emocjonalnej wobec dzieci. Do szóstego roku życia dzieci bezkrytycznie przyjmują świat przedstawiony przez rodziców i wychowawców. Chcemy uświadomić rodzicom oraz wszystkim tym, którzy zawodowo lub po przyjacielsku zajmują się dziećmi, jak wielkie znaczenie ma sposób porozumiewania się z dzieckiem, przekazywania mu informacji, poleceń i opisywanie świata.

Więcej
Słowa kluczowe:

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.