e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Archiwum Wydarzeń

Reklama
newsletter

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Egodziecka.pl bywa dla mnie źródłem inspiracji do pracy, a także przypomina mi niejednokrotnie o ważnych kwestiach."

    Agata - mama 10-letniego Tymona, Gliwice

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Archiwum Wydarzeń

Konferencja „Spektrum autyzmu – nowe kierunki pomocy” w Bielsku-Białej

dodano: 06-12-2017
Konferencja „Spektrum autyzmu – nowe kierunki pomocy” w Bielsku-Białej
9 grudnia 2017 odbędzie się w Bielsku-Białej konferencja „Spektrum autyzmu – nowe kierunki pomocy”. Jest to unikalne w skali kraju wydarzenie popularyzujące tzw. zintegrowane podejście do pomocy osobom ze spektrum autyzmu, gdzie oprócz stosowania koniecznych terapii psychologicznych czy fizjoterapeutycznych przywiązuje się wagę do diagnozy i leczenia zaburzeń biochemicznych, immunologicznych i gastroenterologicznych, często występujących o osób autystycznych. Cztery seminaria poprowadzą wybitne specjalistki w swoich dziedzinach: mgr Bożena Kropka, dr Joanna Kwasiborska-Dudek, dr n. med. Magdalena Cubała-Kucharska oraz mgr Katarzyna Patykiewicz.
 


Więcej

Dorosły jak latarnia morska. Seminarium inspirujące dla rodziców i opiekunów

dodano: 19-11-2017
Dorosły jak latarnia morska. Seminarium inspirujące dla rodziców i opiekunów
Zapraszamy na bezpłatne seminarium inspirujące (wykład) i warsztaty w duchu filozofii Jespera Juula dla rodziców z maluszkami (na spotkania można przychodzić z maluszkami).Więcej

„Swoboda tworzenia” – trwają zapisy na konferencję!

dodano: 14-11-2017
„Swoboda tworzenia” – trwają zapisy na konferencję!
Serdecznie zapraszamy rodziców, nauczycieli, animatorów kultury, psychologów, którzy są zainteresowani wspieraniem rozwoju twórczego dzieci /od urodzenia do 10 lat/ i stwarzaniem przestrzeni do swobodnego wyrażania się przez sztukę. Konferencja odbędzie się 9 grudnia w Warszawie. Zapisy trwają!
Więcej

Akademia Duckie Deck - nowa edycja we Wrocławiu - ruszają zapisy

dodano: 17-10-2017
Akademia Duckie Deck - nowa edycja we Wrocławiu - ruszają zapisy
W weekend, 28-29 października Akademia Duckie Deck - największe w Polsce cykliczne wydarzenie dla dzieci i rodziców - ponownie zawita do Wrocławia. Wszystkie rodziny spragnione nowych przeżyć i doświadczeń, zapraszamy do Wrocławskiego Parku Technologicznego. Dziś, 16 października ruszają zapisy na warsztaty, które są jedną z aktywności przygotowanych dla odwiedzających Akademię Duckie Deck.

Więcej

Jak kształtować samoocenę naszego dziecka?

dodano: 12-10-2017
Jak kształtować samoocenę naszego dziecka?
Pewność siebie i praktyczna wiedza to dziś klucz do sukcesu. O tym, jakie kompetencje należy rozwijać u dzieci, opowie psycholog Marta Żysko-Pałuba, w trakcie bezpłatnego webinarium dla rodziców 12 października, o godzinie 18:00, na platformie Squla.pl.Więcej

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.