e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Archiwum Wydarzeń

Reklama
newsletter

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Strona jest świetna, stanowi ewenement wśród portali dla rodziców."

    Emilia - mama 2-letniej Ani, Warszawa

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Archiwum Wydarzeń

Jak kształtować samoocenę naszego dziecka?

dodano: 12-10-2017
Jak kształtować samoocenę naszego dziecka?
Pewność siebie i praktyczna wiedza to dziś klucz do sukcesu. O tym, jakie kompetencje należy rozwijać u dzieci, opowie psycholog Marta Żysko-Pałuba, w trakcie bezpłatnego webinarium dla rodziców 12 października, o godzinie 18:00, na platformie Squla.pl.Więcej

Zimowa edycja EUD i AME w 2017 r.

dodano: 12-09-2017
Zimowa edycja EUD i AME w 2017 r.
4 września 2017 r. rozpoczęły się zapisy na zajęcia prowadzone w ramach tegorocznej, zimowej edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego i Akademii Młodego Ekonomisty w ośrodkach w całej Polsce. Na bezpłatne spotkania o tematyce ekonomicznej tradycyjnie zapraszamy uczniów starszych klas szkół podstawowych oraz gimnazjalistów. Opiekunowie młodzieży zainteresowanej udziałem w wykładach EDU i AME proszeni są o wypełnienie odpowiednich formularzy zgłoszeniowych poprzez strony internetowe www.uniwersytet-dzieciecy.pl i www.gimversity.plWięcej

Bezpłatne warsztaty dla przyszłych mam już we wrześniu we wszystkich dzielnicach Warszawy

dodano: 11-09-2017
Bezpłatne warsztaty dla przyszłych mam już we wrześniu we wszystkich dzielnicach Warszawy
Życzliwość wobec przyszłych mam jest istotna przez cały czas trwania ciąży. Widzisz ciążowy brzuszek, bądź znaczek JESTEM W DRODZE ©, nie zastanawiaj się – wstań i ustąp miejsca. Bądź życzliwy.


Więcej

Mała Akademia Emocji znów zaprasza na rodzinne zajęcia, tym razem o ZMIANACH

dodano: 07-09-2017
 Mała Akademia Emocji znów zaprasza na rodzinne zajęcia, tym razem o ZMIANACH
10 września 2017 r., o godz. 12.00 w Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku odbędą się kolejne zajęcia Małej Akademii Emocji. Jest to cykl spotkań dla dzieci i rodziców, których celem jest pokazanie,jak można rozmawiać z dziećmi na tematy ważne z perspektywy ichrozwoju emocjonalnego. Małą Akademię Emocji organizuje Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę oraz Wydawnictwo Ene Due Rabe. Projekt realizowany jest w ramach Gdańskiej Akademii Rodzica.
Więcej

Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji w Centrum Wspomagania Rozwoju Osobowości

dodano: 30-08-2017
Europejski Tydzień  Świadomości Dysleksji w Centrum Wspomagania Rozwoju Osobowości
Zapraszamy na Dni Otwarte Centrum organizowane pod hasłem „SOBOTA Z DYSLEKSJĄ”. Wydarzenie objęte jest Honorowym Patronatem Burmistrza Dzielnicy Mokotów. Jesienna edycja naszych Dni Otwartych rozpocznie się w drugą sobotę września a zakończy 14 października tym samym wpisując się w obchody tegorocznego Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji.


Więcej

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.