e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Patronaty

Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Często odwiedzam Egodziecka.pl, by poczytać i doszkolić się z macierzyństwa."

    Iwona - mama rocznej Natalii, Kraków

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Akcja charytatywna Razem możemy więcej

dodano: 28-04-2015
Aktorka Magdalena Różczka użyczyła swojego talentu do kolejnej (już V) edycji akcji charytatywnej „odkrywamy talenty" marki dziecięcej Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń. Magdalena Różczka stworzyła hasło akcji: „Razem możemy więcej" i zaprojektowała wzór grafiki, który artyści Endo przenieśli na koszulki dla dzieci i dorosłych. T-shirty do kupienia są na stronie http://endo.pl/tematy/87/0/akcja_charytatywna/.html, a całkowity zysk z ich sprzedaży (7 tys. sztuk) przekazywany jest na cel fundacji, wspierającej dzieci ze schorzeniami nowotworowymi.
 
Choroby nowotworowe dotykające dzieci to niewyobrażalna tragedia. Fundacja Spełnionych Marzeń pomaga przejść przez te trudne chwile zarówno dzieciom jak i ich bliskim. „Leczenie schorzeń nowotworowych jest długotrwałe, wyczerpujące organizm, przynoszące ból i cierpienie oraz tęsknotę za normalnym życiem... życiem, jakie powinny mieć wszystkie dzieci - pełnym uśmiechu i beztroskich zabaw. To właśnie dla nich jesteśmy każdego dnia dając im uśmiech i radość, a rodzicom wiarę i siłę do walki." - mówią Małgorzata i Tomasz Osuch, założyciele fundacji.

Endo to wygodne ubranka dziecięce i unikatowy styl powstały dzięki talentom i zaangażowaniu polskich artystów. To naturalna więź pomiędzy słowem i obrazem, dorosłym i dzieckiem, sztuką i codziennością. Endo jako pierwsze (i przez długi czas jedyne) w Polsce ozdabiało swoje produkty napisami w języku polskim, pokazując tym samym ile emocji i skojarzeń mogą budzić w dorosłych i dzieciach pomysłowe i zaskakujące gry słowne. Oprócz wygody i funkcjonalności, Endo to przede wszystkim dziecięce ubranka tworzone z pasją i miłością.
 
„Dlatego tak wrażliwi jesteśmy na krzywdę i niesprawiedliwy los, zwłaszcza jeśli dotyczy to dzieci." - mówi Aneta Kołaszewska, twórca sukcesu marki Endo. „Często pomagamy z czysto egoistycznych pobudek, chcemy czuć się lepsi i czynić świat lepszym. Osobiście dostałam od losu bardzo dużo, jestem mamą i wiem jak cudownymi istotami są dzieci. Dlatego czuję potrzebę angażowania się w akcje, które przynoszą realną korzyść dla skrzywdzonych przez los dzieci i ich bliskich. To duży przywilej mieć możliwość dzielenia się i robię to z myślą o wszystkich którzy zmagają się ze straszną chorobą mogąc korzystać ze wsparcia Fundacji Małgosi i Tomka Osuchów."
 
Endo jest bliskie nam wszystkim - niezależnie od wieku, miejsca, czasu i języka. Specjalnie stworzona na cel akcji charytatywnej kolekcja t-shirtów dla dzieci i dorosłych, a także body dla niemowlaków pokazują jak ważne są takie pojęcia jak empatia, pomoc i bliskość. Świat można i należy zmieniać na lepsze! Bez względu na to, jakie poglądy wyznajemy... „razem możemy więcej". Mamy nadzieję że akcja przyniesie choć trochę pomocy potrzebującym dzieciom i ich bliskim.
 
Razem możemy więcej
Opublikowane w: Patronaty
Słowa kluczowe:

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.